ye-logo.v1.2

На одній з вулиць Хмельницького буде ускладнено рух автотранспорту

Офіціоз 2078
Роботи з улаштування дорожнього покриття триватимуть по 11 вересня
Роботи з улаштування дорожнього покриття триватимуть по 11 вересня. Фото: пресслужби Хмельницької міської ради

Там триватимуть роботи з улаштування дорожнього покриття.

У Хмельницькому на частині вулиці Пілотська, яка пролягає у мікрорайоні Ракове, через планові ремонтні роботи буде ускладнено рух транспорту. Про це сьогодні, 8 вересня, розповіли у пресслужбі Хмельницької міської ради.

За її інформацією, через виконання планового ремонту на ділянці вулиці Пілотська від будинку № 74 до вулиці Чорновола рух автомобільного транспорту буде ускладнено. З 9 по 11 вересня там триватимуть роботи з улаштування дорожнього покриття. Така ситуація зберігатиметься від 8-ї до 20-ї години вечора.

«Управління комунальної інфраструктури департаменту інфраструктури міста сподівається на розуміння і просить вибачити за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт», — зазначили у пресслужбі Хмельницької міської ради.

Нагадаємо, що раніше пресслужба Хмельницької міської ради повідомляла про ремонтні роботи на вулиці Панаса Мирного, які розпочались 7 вересня та триватимуть майже тиждень. Саме там нині триває поточний ремонт дорожнього покриття, тому можливі проблеми з рухом приватного і громадського транспорту

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую