ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Скільки порушників оштрафували інспектори з паркування у Хмельницькому

Офіціоз 1311
Понад 57% хмельничан підтримали ідею створення інспекції з паркування
Понад 57% хмельничан підтримали ідею створення інспекції з паркування. Фото: пресслужби Хмельницької міської ради

Раніше інспектори лише проводили роз’яснювальну роботу.

З 1 вересня інспектори з паркування почали оформляти адміністративні постанови, які передбачають сплату штрафу. Станом на 20 жовтня винесено 665 постанов про накладення адміністративних стягнень. Про це повідомили в пресслужбі Хмельницької міської ради.

«Від початку роботи інспекторів з паркування, тобто з 1 вересня цього року станом на 20 жовтня винесено 665 постанов про накладення адміністративних стягнень, з яких 464 постанови сплачено», - зазначили в пресслужбі.

Нагадаємо, що раніше інспектори проводили роз’яснювальну роботу, а після фіксації порушення на лобовому склі автомобіля залишали попереджувальні повідомлення. З 1 вересня вони почали оформляти адміністративні постанови, які передбачають сплату штрафу.

«Перед початком роботи інспекції провели онлайн-опитування, в якому понад 57% хмельничан підтримали ідею створення інспекції з паркування», - додали в пресслужбі.

Читайте також: «Дитячий світ» у Хмельницькому оновлять: що планують зробити

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую