ye-logo.v1.2

«Дитячий світ» у Хмельницькому оновлять: що планують зробити

Суспільство 4247 1
У торговому центрі вже відремонтували сходи, обладнавши їх пандусом, і змонтували нові двері
У торговому центрі вже відремонтували сходи, обладнавши їх пандусом, і змонтували нові двері. Фото: Артема Баландіна

Ремонт муніципального торгового центру вже розпочали.

Побудований понад пів століття тому «Дитячий світ» у центрі Хмельницького взялися оновлювати. Нині муніципальний торговий центр має застарілий вигляд з радянським ремонтом та недостатнім енергозбереженням. Однак спільно з підприємцями, які там працюють, приміщення вирішили відремонтувати та осучаснити.

Розпочали із ремонту сходів на вході та встановлення на них пандусу, а ще замінили вхідні двері на нові з розсувним механізмом. Як розповів сайту «Є» заступник міського голови Василь Новачок, далі планують продовжити ремонт вже усередині приміщення.

«Через аукціон ми продовжили договори оренди підприємцям в «Дитячому світі» і визначилися з тим, що його є для кого відновлювати та відбудовувати. Почали потихеньку ремонт. На роботи, які були зроблені, грошей з міського бюджету не виділяли. Це все кошти комунального підприємства «Агенція муніципальної нерухомості», яка є балансоутримувачем приміщення. Гроші отримані від оренди і від експлуатаційних витрат, тобто кошти з поточної діяльності», - пояснює Василь Пилипович.

Планується, що комунальне підприємство також своїм коштом відремонтує коридори, облаштує освітлення та виготовить меблі.

«Замовили в архітектора єдиний архетип. Візуалки розроблені відповідно до розмірів приміщення і габаритів магазинів. При укладанні договорів з підприємцями передбачили пункт, в якому орендарі зобов’язуються взяти на себе таку частину витрат як влаштування вітрин», - додає заступник міського голови.

Читайте також: У парку Чекмана будують нову вбиральню.

У приміщенні переобладнають вітрини, зроблять сучасне освітлення, відремонтують опалення.

За його словами, наразі «Дитячий світ» наполовину порожній. Є чимало вільних приміщень, які після перших змін, сподіваються здати в оренду. Пізніше на утеплення і ремонт зовнішнього фасаду вже залучатимуть гроші з міського бюджету. Кінцевих сум, які витратять на ремонт торгового центру, поки не називають.

«Плануємо цього року розробити кілька візуалізацій фасаду та подати їх на громадське обговорення. Буде три візуалки – одна схожа до оригіналу, інша щось посередині, третя – сучасніша. Хмельничани оберуть, що їм більше до вподоби і на основі цього будемо робити проєктно-кошторисну документацію, - каже Василь Новачок. – Також необхідний панорамний ліфт. Адже сходи на другий і третій поверхи не дозволяють туди піднятися людям з обмеженими фізичними можливостями, мамам з колясками».

Коментарі:

Alex Star 23.10.2021 14:31

Зробіть з тюрми бараторівневу парковку з виїздом на 2 дороги, і навколо по вулицях забороніть парковку . Ото буде гарний центр міста .

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую