ye-logo.v1.2

Безліміт спроб: змінились правила іспиту для майбутніх водіїв

Офіціоз 937
Кандидат у водії зможе обирати, як вчити правила дорожнього руху — самостійно чи в автошколі
Кандидат у водії зможе обирати, як вчити правила дорожнього руху — самостійно чи в автошколі. Фото: з архіву

Здавати на права дозволили необмежену кількість разів.

Міністерство внутрішніх справ скасувало обмеження щодо кількості спроб складання практичних іспитів для отримання водійського посвідчення Тобто, тепер немає три спроби і повторного навчання та складання іспитів.
Про зміни в порядку приймання іспитів для отримання права керування транспортними засобами та видачі посвідчень водія розповіли в регіональному сервісному центрі МВС Хмельниччини.

«Набув чинності наказ, згідно з яким упродовж року після завершення навчання в автошколі та отримання свідоцтва про теоретичну підготовку кандидат має необмежену кількість спроб для складання теоретичного іспиту й необмежену кількість спроб упродовж двох років з дня видачі свідоцтва про закінчення практичної підготовки для складання практичного іспиту. Інтервал між складанням теоретичного або практичного іспитів (у разі неуспішного складання) становить не менше ніж 10 календарних днів і обраховується починаючи з наступного дня після складання іспиту», - йдеться у повідомленні.

Також з 29 жовтня кандидат у водії зможе обирати, як вчити правила дорожнього руху — самостійно чи в автошколі. Мова про теоретичний модуль підготовки водіїв, після якого складається перший іспит — теоретичний іспит в сервісному центрі МВС.

«Зараз на цей модуль в автошколах передбачено 64 години лекцій. І без свідоцтва про закінчення теоретичного курсу підготовки в автошколі у кандидатів у водії поки немає права складати теоретичний іспит в сервісних центрах МВС. Восени навчання в автошколі стане необов'язковим для першого — теоретичного модулю. А для другого — практичного курсу навчання потрібно буде звертатись до акредитованих навчальних закладів», - зазначають у сервісному центрі.

Тобто, для уроків з керування транспортними засобами потрібен буде інструктор автошколи, спеціально переобладнане навчальне авто і визначена кількість годин для кожної з категорій, яку треба провести за кермом. І тільки після проходження практичного навчання в автошколі можна буде скласти внутрішній іспит, а потім і іспит в сервісному центрі МВС.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую