ye-logo.v1.2

Хмельничани в Європі. Багата і мальовнича Швейцарія

Туризм 3608
мандрівників
Фото: мандрівників

Мандрівники Анна Думанська та Богдан Місюренко розповідають про країну, в якій відвідали Цюрих, Берн та Лозанну.

Щоб потрапити з італійського міста Мілан до столиці Швейцарії — Берна, потрібно проїхати безліч тунелів. Один з них, Готардський автомобільний тунель, третій за протяжністю в світі, його довжина — майже 17 кілометрів.
Пересуватися по країні дуже цікаво, тому що завдяки високим Альпам клімат тут дуже різноманітний.
“Так, в'їжджаючи в один тунель, ми грілися під теплими променями сонця, виринувши з нього, опинилися під проливним дощем, а виїхавши з-під третьої гори, потрапляли у справжню зиму. Останнє нас сильно вразило, так як ми вже два роки не бачили снігу і дуже раділи його появі”, - розповідають хмельничани.
Незважаючи на те, що країна не має виходу до моря і володіє нечисленними корисними копалинами, є однією з найбагатших і найрозвинутіших країн світу. У Швейцарії проживає близько шести мільйонів людей. До речі, у них немає спільної мови. Національними і офіційними мовами є німецька, французька, італійська та ретороманська.
В Альпах, які займають 61% всієї території Швейцарії, розташовується найвисокогірніша в Європі залізнична станція Юнгфрауйох на висоті 3454 м над рівнем моря. А найвищою точкою країни вважається пік Дюфур (4634 м).
Ціни в країні, звісно, дуже високі. Картопля, морква, помідори, капуста, цибуля, яблука, мандарини коштують в межах 3-5 франків за кілограм (27-45 гривень). Знімати одну кімнату в квартирі - від 500 франків на місяць (4500 гривень). Але і зарплати тут не маленькі. Для проживання в країні потрібна обов'язкова страховка - від 200 франків на місяць з особи. Освіта в старших класах та вищих навчальних закладах платна.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую