ye-logo.v1.2

Хмельничани в Європі. В Ліхтенштейн і назад за один день

Туризм 2269
мандрівників
Мальовнича дорога. Фото: мандрівників

Мандрівники оглянули Вадуц за дві години, а на зворотньому шляху зустріли земляка.

Під час перебування в Цюріху хмельничани Анна Думанська та Богдан Місюренко вирішили з'їздити в маленьку державу Ліхтенштейн, що розташовується поруч.
«Погода була прохолодна, +5, похмуро. Ми вже звикли до нешвидкого європейського автостопу, і вирішили що 200 км туди-назад ще й огляд столиці – це якраз на цілий день! – починають розповідь мандрівники. - Як завжди, почали стопити біля в'їзду на автобан. Зовсім скоро ми вже сиділи в машині з водієм з Тибету. Він дуже жалкував, що не може повезти нас прямо в Вадуц, а лише залишить на заправці перед своїм поворотом. На порожній заправці доводилося підходити до машин і питати чи не їдуть вони, випадково, в Вадуц. Ми не дуже любимо так робити, так як ставимо людей у незручне становище. Так, поспілкувавшись з подружньою парою, ми почули відмову. Втім, коли вийшли із заправки, ця ж пара зупинилася нам і підкинула прямо у столицю.»
По дорозі мешканці Ліхтенштейну розповідали, що країна живе за рахунок банків та промисловості, а архітектурних пам'яток в ній майже немає, лише два старих замка, і, звісно, красиві гори. Люди тут насолоджуються життям, а самі вони займаються вінд-серфінгом на численних альпійських озерах.
«Місто нас сильно вразило відсутністю цікавих місць і старої архітектури. На горі над Вадуцом стояв замок, а на єдиній головній вулиці було кілька маленьких музеїв, церква і пошта. До речі, відправити звідси листівку в Україну коштує 1.40 франка (12,5 гривень), - розповідають Аня та Богдан. – На Вадуц ми витратили всього дві години і поїхали назад до Швейцарії».
З центру на околицю міста мандрівники дісталися за 10 хвилин. Після зміни кількох машин на них чекала приємна зустріч з земляком. На заправці на одній з фур хмельничани помітили українські номери і підійшли привітатися з водієм. Володимир, а так звали водія, був з Рівного. Він пригостив їх чаєм та салом, яке віз з України.
«Так ми відчули себе на кілька хвилин вдома, поївши чорного хліба і поспілкувавшись українською мовою, за що велике спасибі Володимиру!», - кажуть хмельничани.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую