ye-logo.v1.2
2 Грудня, 2020

Клуб мандрівників Хмельницького запрошує на зустріч із азербайджанським велотуристом

Туризм 2287
Фото: www.facebook.com/ramil.ziyadov.73

За півроку Раміль Зіядов проїхав на велосипеді 15 тисяч кілометрів.

Клуб мандрівників Хмельницького продовжує осінній сезон зустрічей із цікавими та досвідченими подорожуючими, який відкрив 29 вересня киянин Богдан Логвиненко, котрий мешкає зараз в Індонезії.
В суботу, 4 жовтня, за сприяння клубу “ВелоДрайв Хмельницкий” відбудеться зустріч з відомим азербайджанським веломандрівником Рамілем Зіядовим. У минулому році він здійснив велотур п'ятьма країнами світу - за шість місяців проїхав з прапором Азербайджану через Росію, Казахстан, Узбекистан, Киргизстан і Китай.
Проїхавши майже 15 тисяч кілометрів, він став першим велосипедистом з Азербайджану, хто зумів подолати таку велику дистанцію. Під час подорожі дав безліч інтерв'ю телеканалам, скрізь розповідаючи про історію, культуру та традиції азербайджанського народу. Велопробіг був присвячений 90-річчю загальнонаціонального лідера Азербайджану Гейдара Алієва і проходив під девізом "Я пишаюся тим, що я азербайджанець".
У своїй лекції Раміль розповість про свій неймовірний досвід, відкриє таємниці тривалих веломандрівок, відповість на будь-які запитання, від технічних особливостей велосипеда, до філософського підходу до життя.
Зустріч відбудеться у соціально-культурному центрі “Сорока” (вул. Кам'янецька, 50) о 16.00. Вхід вільний, але організатори будуть вдячні за будь-які пожертвування на розвиток “Сороки”.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую