ye-logo.v1.2
16 Жовтня, 2019

У Хмельницькому презентували паспорт мандрівника й екскурсійний автобус

Ксенія ЖУЖА Туризм 3970

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Такі новинки управління культури і туризму підготувало до відкриття туристичного сезону-2016

 «Туристична галузь – важлива складова розвитку міста. Наша ціль показати, що Хмельницький – це не лише місто базарів (хоча і туди можна влаштовувати екскурсії), а що в нас є й інші родзинки та місцевий колорит. За кілька років маємо на меті максимально привабити у Хмельницький туристів», - зазначив міський голова Олександр Симчишин.
З цією метою музей історії міста презентував туристичний путівник містом Хмельницьким. Він містить досить схематичний план центральної частини міста із позначеними на ньому музеями, храмами, пам‘ятниками, театрами, кінотеатрами, закладами харчування, готелями та іншими закладами інфраструктури. На звороті путівника двома мовами, українською та англійською, подана коротка історія міста та інформація про його найцікавіші місця.


Путівник містить схему центральної частини міста і інформацію про заклади культури та інфраструктури.

«Путівник дозволить туристу, який самостійно приїздить у Хмельницький, відвідати родзинки міста, - зазначає директор музею історії міста Світлана Михайлова. - Він дає коротку, але корисну інформацію».
Ще одна новинка – паспорт мандрівника, який може стати чудовим сувеніром на згадку про наше місто. Він схожий на справжній паспорт: у ньому є місце для фотографії, замість печатки можна наклеїти голограму (яка входить у комплект), відомості про прізвище та ім‘я, місце народження тощо. Кожен розворот паспорта присвяченій певній області України, і в ньому є місця для вклеювання марок.


Презентація паспорта мандрівника.


Паспорт має місце для фотографії та відомостей про власника.

«Більшість міст вже мають свої марки. Ми також працюємо над розробкою марки Хмельницького, щоб відвідавши і наше місто, можна було вклеїти марку у паспорт мандрівника», - каже Світлана Михайлова.


У вільний продаж туристичні новинки поки що не надійшли. Їх можна отримати в управлінні культури та музеї історії міста. Крім того, паспорти мандрівника музей розігруватиме серед активних учнів і студентів, які беруть участь у вікторинах на знання історії Хмельницького.
Ще однин туристичний проект, але поки що на етапі розробки, носить назву «Екскурсійний автобус». Його управління культури і туризму втілюватиме спільно із фірмою «Райзентур».

Підписатися на канал "Є" в Youtube


Туристичний автобус має привабливо виглядати.

«Мабуть, ми підемо за принципом Полтави, де ходить екскурсійний автобус-ресторанчик. Також до участі можна буде залучати музикантів, які б грали під час екскурсійних маршрутів і рекламували автобус», - каже підприємець Микола Баворовський.


Підприємець Микола Боваровьский (зліва) та начальник управління культури і туризму Артем Ромасюков розповідають про екскурсійний автобус, який планують запустити у Хмельницькому.

В рамках відкриття туристичного сезону відбулося свято на Проскурівській "Відкрий своє місто" та презентація "Мистецткого дворика", що належить першій музичній школі.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую