ye-logo.v1.2
12 Липня, 2020

Хмельницький фотограф зайняв призове місце на конкурсі у Грузії

Туризм 2279
Фотографією Сергій займається уже багато років.
Фотографією Сергій займається уже багато років. . Фото: Фото зі сторінки Фейсбук.

Свої фотографії Сергій Зисько надіслав на конкурс «Вікі любить пам’ятники».

На Національному фотоконкурсі «Вікі любить пам’ятники» фото хмельничанина Сергія Зиська, із десяти кращих фотографій, які відібрали для публікації, зайняла ІІ місце, повідомляє Хмельницький фотоклуб .

«До Грузії я їздив цього року вперше, а в конкурсах Вікі беру участь з минулого року. Що братиму участь в конкурсі Wiki Loves Monuments 2017 in Georgia я знав ще до поїздки, тому з об’єктами природи, парками, заповідниками і пам’ятками, в тих місцях де мав побувати», – згадує Сергій.

Фотограф зізнається, що по природніх красотах все було простіше, а от пам’ятками складніша. Грузинської мови він не розумів, тому фотографував, каже, все що сподобалося, а вже потім розбирав що є що.

«Після повернення до дому і до закінчення темніну подачі фото на конкурс у мене було дуже мало часу, тому я завантажив лише 63 фото із 8-10 об’єктів, все описав із того, що знайшов в інтернеті, адже, чесно зізнатися, під час подорожі, не запам’ятовував назви церков, храмів… Окремі просто знімав з далеку, тому інформації про них не знав. Допоміг Google Maps на карті позначені всі вони, назви і розташування. Першим завантажив саме те фото, яке і зайняло друге місце», – каже Сергій Зисько.

Храм Метехі у Тбілісі. Фото, з яким Сергій Зисько посів ІІ місце у фотоконкурсі.

У конкурсі ВІКІ Сергій Зисько бере участь вдруге: в українському брав минулого року, у грузинському – цього. Каже, в українському простіше, бо все знайоме і на зрозумілій мові.

«У національному конкурсі Грузії немає такої масовості як у нас. У них всього 2051 учасник. А у нас близько 38 000! Зате результати швидші. Наступного року також планую брати участь у конкурсі Wiki Loves Earth 2018 in Georgia, адже Грузія йому дуже сподобалася», – каже Сергій Зисько.

Сергій Зисько фотографує льодовик Чалааді. Його трішки видно на фото зверху. Фото зі сторінки у ФБ.

Довідка: Сергій Зисько - член Національної спілки фотохудожників України (НСФХУ) з 2016 р. учасник групи «Проскурівська четвірка», ювелір. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую