ye-logo.v1.2
29 Вересня, 2020

Велосипед ваш, харчування наше – Сатанів запрошує у шестигодинну веломандрівку

Туризм 3297
Шість годин велосипедом по Сатанівських туристичних місцях можна буде проїхатися 21 вересня
Шість годин велосипедом по Сатанівських туристичних місцях можна буде проїхатися 21 вересня. Фото: svitzaochi.com

Маршрут у десять зупинок планують проїхати веломандрівники у Сатанові.

Велопробіг територією Cатанівських туристичних пам’яток проведуть 21 вересня. Як розповідають організатори – Сатанівська громада – поїздка розпочнеться о 10 ранку, але приїхати варто завчасно.

«Починаючи з 10:00 і до 16:00 учасники проїдуть маршрут від паркової зони у Сатанові, через Вусикову гору та скіфський курган до села Іванківці. До села плануємо дістатися орієнтовно о 13:00, щоб там, біля місцевого будинку культури, пообідати», – розповідає одна із організаторів пробігу, Алла Дахновець.

До речі, обідом всіх учасників забезпечать організатори. Після обіду, о 14:00 учасники виїдуть до б’ювету води «Збручанська», через санаторії Сатанова до Свято-Троїцького монастиря.

«Ми хочемо щоб учасники проїхали через усі найважливіші туристичні місця. Тому, від монастиря, повз річку Збруч, ми поїдемо до єврейського кладовища, потім, через в’їзну браму та млин піднімемося до синагоги і попрямуємо аж до Сатанівського замку», – каже Алла Дахновець.

Весь маршрут планують проїхати орієнтовно за шість годин.

До речі, як і обідом, так і питною водою учасників забезпечують організатори, а ось велосипед треба мати власний (або позичений чи орендований) щоб взяти участь у велопробігу. Також для участі обов’язкова попередня реєстрація, яка закінчується 18 вересня 2018 року включно.

Довідка: Захід буде проведено Сатанівською селищною об’єднаною територіальною громадою в рамках проекту «Зелене світло для велоруху в громадах». Проект виконується Асоціацією велосипедистів Києва за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую