ye-logo.v1.2

Чому варто поїхати в Домінікану? На правах реклами

Туризм 4789
Фото: Ніжитися під сонцем тут можна цілий рік.

Домінікана користуються популярністю серед туристів.

Бажаєте побачити справжній рай, тоді приїздіть у Домінікану. Там ви зможете побачити таку екзотику, яку можна порівняти хіба що з Багамськими чи Гавайськими островами. Уздовж усього узбережжя простягаються білосніжні пляжі, що омиваються чистими океанськими водами. Ніжитися під сонцем тут можна цілий рік.

Але зовсім не це приваблює туристів з усього світу в Домініканській республіці. Тут панує якась особлива, дивовижна атмосфера, що змушує мандрівників повертатися сюди знову. Важко змалювати Домінікану одними словами. Цю райську красу потрібно бачити на власні очі.

Переваги та недоліки відпочинку в Домінікані

Головна особливість цієї країни — безкрайні простори найчистіших пляжів, що простяглися на десятки кілометрів, величезні території готелів, спокій і тиша навколо. Але це не єдина причина, чому тури у Домінікану користуються популярністю серед туристів.

- Основну частину бюджету Домініканської республіки складає дохід від туризму. Тому тут буде цікаво кожному відпочиваючому, незалежно від віку, статі та соціального статусу.

- Для шанувальників екстремального відпочинку тут створені умови для занять серфінгом, кайтбордінгом, рафтінгом, сафарі, дайвінгом, віндсерфінгом, альпінізмом.. Головне, правильно вибрати місцевість.

- Поціновувачам культурної та історичної спадщини будуть до вподоби екскурсії на кавові та тростяникові плантації, прогулянки на коні та човні. Справжньою перлиною республіки є Будинок колумба — перша будівля, зведена в Санта-Домінго.

- У країні буде цікаво відпочивати сім’ям з дітьми, адже тут багато різноманітних парків, атракціонів, дельфінаріїв, етнічних шоу та історичних музеїв.

- Багато розваг пропонують нічні клуби для молоді та тих, хто у душі вічно молодий і схильний вести нічний спосіб життя.

- Домініканська кухня сподобається будь-якому гурману. Адже в ній поєднались традиції приготування їжі іспанців, французів, індійців та африканців.

Збираючись на відпочинок у Домінікану, необхідно пам’ятати також недоліки такої відпустки.

- Якщо вам навіть вдалося придбати гарячу путівку в Домінікану, то ціни на харчування, розваги та екскурсії в республіці не будуть низькими. «Райський» відпочинок коштує недешево.

- У Домінікану летіти вам доведеться довго. Політ триває мінімум 12 годин.

- Може виникнути мовний бар’єр, адже на вулицях ні російською, ні українською ніхто не говорить.

- Різниця у часі з Києвом складає 6 годин.

П'ять порад для туристів

1. Візьміть із собою у ручну поклажу легкий одяг, щоб переодягнутися вже в аеропорту, адже у Домінікані дуже спекотно.

2. Обмінювати долари на місцеву валюту краще у банках. У готелях та аеропорту курс невигідний.

3. Але якщо ви не плануєте виходити за межі готелю, то гроші міняти взагалі не потрібно.

4. Більшість готелів вимагають від своїх гостей дотримання дрес-коду в ресторані. Не забудьте захопити легкі штани для чоловіка.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую