ye-logo.v1.2
26 Січня, 2020

У Хмельницькому за один день проведуть рекордну кількість екскурсій

Ірина ОЛІЙНИК Туризм 2009
ЧАстину екскурсій в місті проведуть юні екскурсоводи Хмельницької гімназії №2
ЧАстину екскурсій в місті проведуть юні екскурсоводи Хмельницької гімназії №2. Фото: з фейсбуку Oksana Stepanova

На деяких екскурсоводами будуть діти.

19 квітня у Хмельницькому з нагоди відкриття туристичного сезону влаштують загальноміський екскурсійний день. Як зазначають в управлінні культури та туризму Хмельницької міської ради, цього дня проведуть рекордну кількість екскурсій – близько чотирьох десятків.

«Ми ініціювали проведення «Екскурсійного дня» для працівників структурних підрозділів міської ради, аби кожен, хто тут працює, більше знав про історію рідного міста. Екскурсії проведуть для великої кількості людей: працівників департаментів, управлінь, комунальних підприємств та інших підрозділів органів місцевого самоврядування. А от екскурсоводами будуть – діти. Частину тематичних екскурсій проведуть саме учні гімназії №2, які беруть участь в гуртках, де розвивають вміння краєзнавців та екскурсоводів. Окрім того, для проведення екскурсій ми запросили й відомих краєзнавців – Сергія Єсюніна, Ігоря Байдака, які проведуть по дві екскурсії, також співробітників музею історії міста та тих знавців історії міста, які пройшли спеціальне навчання в школі екскурсоводів, ініційованій минулого року Управлінням культури та туризму Хмельницької міської ради спільно з фондом «Хесед Бешт», - розповідає начальник управління культури і туризму Хмельницької міської ради Артем Ромасюков.

Відомо, що юні екскурсоводи Хмельницької гімназії №2 зі статусом «Асоційована школа ЮНЕСКО», члени гуртка «Історики-краєзнавці» при ХМЦКТУМ, учасники проекту «Інтерактивна-культурно-туристична мапа Хмельниччини та «Креативні екскурсоводи» проведуть екскурсії, у тому числі й театралізовані, на найрізноманітнішу тематику: «Проскурів - місто єврейських купців та промисловців», «Якби будинки заговорили - історії міста в будинках та стінописах», «Мандрівка муралами міста»...

Також цього дня розпочнеться реалізація проекту «Хмельницький: історії, що об'єднують», під час якого відбудуться екскурсії спільно з учнями-екскурсоводами інших шкіл міста Хмельницького. Відомо, що до проекту вже приєдналися: Хмельницька гімназія 1, ліцей 17, ЗОШ №7, ЗОШ №12, ЗОШ №13, НВК №2.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую