ye-logo.v1.2

На правах реклами Чудеса України: 5 дивовижних місць

Туризм 2727
В Україні є місця, які вражають своєю красою та унікальністю
В Україні є місця, які вражають своєю красою та унікальністю. Фото: tsn.ua

Помилуватися природними чудесами приїжджають не лише українці

Всі ми знаємо про сім чудес світу. Проте й українські землі багаті на різні природні та архітектурні дива, відвідати які можна навіть за вихідні. Сьогодні ми розповімо про п’ять дивовижних місць України, які варто побачити.

Аккерманська фортеця

Аккерманська фортеця розташована в Одеській області, а якщо точніше — на території м. Білгород-Дністровський. Ця фортифікаційна споруда одна з найбільших в нашій країні, яка в чудовому стані збереглася до нашого часу.

Першу фортецю спорудили ще в далекому 1596 році на місці античного м. Тіра. Аккерманська фортеця омивається водами Дністровського лиману з півночі, а з усіх інших сторін оточена неприступним ровом.

Це дивовижне місце знаходиться лише в 87 кілометрах від Одеси. Тому, якщо плануєте провести літню відпустку на березі Чорного моря, до прикладу в готелі Premier Geneva Hotel, рекомендуємо не пошкодувати одного дня та відвідати одне із чудес України.

Вилкове — українська Венеція

Ще одна чудова можливість сумістити відпочинок в Одесі з екскурсією в український аналог Венеції. Якщо поїхати на південь Одеської області, можна натрапити на колоритний населений пункт Вилкове. Містечко розташоване в дельті Дунаю, де річка впадає в Чорне море. Ось звідки пішла назва “українська Венеція”.

 Вилкове помежоване великою кількістью штучних каналів, які місцеві жителі назвали єриками. Тому човен — тут найпопулярніший засіб пересування.

Олешківські піски

Не обов’язково їхати за кордон, щоб побачити безкраї піски. Херсонська область славиться справжньою українською пустелею, відомою як Олешківські піски.

Олешківські піски — це єдина піщана пустеля на всю Європу. Понад 150 тисяч гектарів: 150 км з півночі на південь та ще 30 від заходу на схід вкриті барханами.

Монастирський острів

Монастирський острів — романтична та водночас таємнича пам'ятка Дніпропетровська, оповита легендами.

Одна із легенд про острів свідчить, що в 957 році княгиня Ольга направлялась по річці до міста Царьград. В дорозі її застала страшна буря, та княгиня зімула заховатись від негоди на невекому острові у стінах старовинного монастиря. Ця схованка врятувала їй життя, і після бурі княгиня продовжила свій шлях.

В нас час перейти на Монастирський острів можна по пішохідному мосту, або використати швидкісний тролей. Так ви потрапите на новий оглядовий майданчик, з якої відкривається чудова панорама на місто. А біля підніжжя шумить штучний водоспад висотою 17 метрів.

Зупинитися в Дніпрі, щоб побачити одне із найдивовижніших місць України, можна в готелі Premier Hotel Abri.

Долина нарцисів

Всього лише в 4 кілометрах від м. Хуст Закарпатської області розташований унікальна ботанічна пам’ятка. Мова йде про найбільшу в Середній Європі популяцію нарциса вузьколистого, яка, уявіть собі, збереглася з часів льодовикового періоду.

В період масового цвітіння, який припадає на весну, вся територія покривається квітучим білим килимом із нарцисів. А помилуватись ним приїжджають туристи з усього світу. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую