ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Леся Нікітюк здійснила «тревел-дослідження» України

Туризм 2154
У першому сезоні тревел-дослідження «Le маршрутка» покаже глядачам вісім областей
У першому сезоні тревел-дослідження «Le маршрутка» покаже глядачам вісім областей. Фото: tvgid.ua

Відома телеведуча розповіла, як переконати українців подорожувати рідною країною.

Мрія будь-якого мандрівника – комфортно і весело відпочити, побачивши максимум, витративши мінімум. Існує думка, що в Україні цього зробити неможливо. Мовляв, дорого, та й дивитися особливо нічого, пише видання «tvgid.ua». Відома хмельничанка Леся Нікітюк вирішила розвіяти стереотипи про дорожнечу і нудність подорожей Україною у програмі «Le маршрутка».

Для цього вона зібрала команду однодумців, купила жовтий «Богданчик» і вирушила дорогу. Поки ведуча їздила рідною країною, остаточно закохалася в неї. А ще зрозуміла, як переконати людей подорожувати по Україні.
«Напевно, це можна зробити лише власним прикладом, – розповіла Леся Нікітюк. – Адже кожен може зробити свій внесок у розвиток країни. Внутрішній туризм і буде тим внеском. Можна витратити гроші не в Туреччині, а на острові Джарилгач у Херсонській області. Україна відрізняється від інших країн тим, що за кордоном ти почуваєшся чужим, а тут ти вдома, всюди свій».

У першому сезоні тревел-дослідження «Le маршрутка» покаже глядачам вісім областей: Київську, Черкаську, Хмельницьку, Херсонську, Одеську, Полтавську, Житомирську та Донецьку. У тому числі й через попутників.
«У «Богданчику» проїдуться моряки, винахідники, астрономи, спортсмени, музиканти, співаки, блогери, актори, бізнесмени – люди, які люблять свою країну так само, як і Леся Нікітюк», - пише видання.

Прем'єра «Le маршрутки » четвертого листопада на Новому каналі.

Читайте також: Леся Нікітюк прокоментувала своє особисте життя.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую