ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Світлини заказників Хмельниччини відзначили у спецномінації конкурсу «Вікі любить Землю»

Туризм 2421
Юхимовецький гідрологічний заказник
Юхимовецький гідрологічний заказник. Фото: Наталії Мостової. Джерело: wikilovesearth.org.ua

На конкурс було подано понад 100 знімків зроблених з висоти пташиного польоту.

В цьому році в рамках «Вікі любить Землю» вперше була організована окрема спецномінація «Найкраща аерофотозйомка». На конкурс було подано понад 100 знімків зроблених з дрона, квадрокоптера чи будь-якого іншого літального апарата. Їх оцінювало спеціальне журі. За результатами його роботи у топ -11 найкращих світлин, потрапили фото двох заповідників Хмельниччини.

У трійку найкращих, за оцінкою журі, потрапила світлина Юхимовецького гідрологічного заказника площею 45 гектарів. Він розташований у межах Волочиського району Хмельницької області. Статус надано з метою збереження водно-болотного комплексу (болото і ставок) у долині однієї з приток річки Мшанець. На світлині видно став та, ймовірно, місце гніздування водоплавних птахів, автор фотороботи Наталія Мостова.

Наступна світлина у списку - Лісогринівецький лісовий заказник розташований у межах Хмельницького району Хмельницької області, між містом Хмельницький та селом Лісові Гринівці. У 1977 створювався як парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва, але в 2010 році змінив статус на лісовий заказник. На світлині можна побачити грабово-дубові насадження природного походження з домішками клена, берези і черешні які перебувають під охороною. Журі вразив перехід від природних до індустріальних ландшафтів, автор світлини Валентин Панчук.

Лісогринівецький лісовий заказник. Фото: Панчука Валентина.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую