ye-logo.v1.2

Міст-привид, зіньківські ковбаси: «Ле маршрутка» проїхала Хмельниччиною

Туризм 22643
Подорожуючи Хмельниччиною, ведуча заїхала у Зіньків скуштувати домашньої ковбаси
Подорожуючи Хмельниччиною, ведуча заїхала у Зіньків скуштувати домашньої ковбаси. Фото: скрін з відео

Леся Нікітюк показала Хмельниччину у своєму тревел-проєкті.

Вчора, 25 листопада, на Новому каналі вийшов новий випуск програми «Le маршрутка», в якій відома хмелньничанка Леся Нікітюк вирішила розвіяти стереотипи про дорожнечу і нудність подорожей Україною.

Цього разу мандрівниця проїхалася на маршрутці рідною Хмельниччиною і почала своє тревел-дослідження з Кам’янця-Подільського. Там вона спробувала незвичайний вид спорту – мотобол, і зіграла матч з однією із п’яти команд України. А на кам’янецькому ринку ведуча зустріла француза, який вже десять років проживає в Україні і працює агрономом. Тож Нікітюк поїхала з ним на ферму, де спробувала свої сили за кермом трактора. 

Опісля мандрівниця зізналася, що жодного разу не була в Сатанові і вирушила туди. «По-перше, це красиво майже, як у Швейцарії – прозорі озера, соковита зелень і гори. А по-друге, Сатанів – великий мінеральний курорт. Тут пропонують оздоровлення, омолодження і навіть схуднення, - говорить Леся. - Випробую все на собі».

Почала ведуча із куштування мінеральної води, а далі процедури за розкладом: з бджолиним гудінням, скандинавська хода лісом, вуглекисла ванна, пресотерапія і на завершення фітобочка. Звісно побувала й «Ле маршрутка» на березі річки Збруч, де відома хмельничанка спробувала купання під водоспадом.

Читайте також: Творці «Орла і Решки» випустили передачу про Хмельницький.

Сатанів знаменитий не лише курортами. Неподалік розташований старовинний Троїцький монастир. Стіни всередині храму прикрашає незвична і дуже сучасна фреска, а ще там проводять очищення дзвоном.

Відвідала «Ле маршрутка» також село Зіньків на Віньковеччині, яке славиться домашніми ковбасами. Показали у програмі і село Панівці. Там посеред каньйону стоять величезні колони – те, що залишилося від недобудованого мосту. Навколо мосту-привида, як його називають місцеві, зелені гори – «Подільські товтри».

Останнім пунктом поїздки Хмельниччиною стала вівцеферма на Кам’янеччині. З молока французьких овець, яких там утримують, роблять ексклюзивні сири. На фермі Леся Нікітюк допомогла провести щеплення вівці, поміряла температуру і навіть зробила педікюр барану.

Читайте також: Ведуча «Ревізору» ловила тарганів у Кам’янці-Подільському.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую