ye-logo.v1.2

Ведуча «Ревізору» ловила тарганів у Кам’янці-Подільському

Суспільство 13244
Після повторної перевірки два заклади міста все ж здобули табличку «Ревізор рекомендує»
Після повторної перевірки два заклади міста все ж здобули табличку «Ревізор рекомендує». Фото: revizor.novy.tv/ua

Під час першої ревізії жоден заклад міста не отримав таблички «Ревізора».

Вчора, 11 листопала, на Новому каналі вийшов новий випуск «Ревізора», в якому команда проєкту проводить ревізії закладів громадського харчування, готелів і салонів краси України. Цього разу «Ревізор» відвідав Кам’янець-Подільський.

Зйомки програми тривали у той час, коли кам’янчани відзначали День міста. Ведуча реаліті Юлія Панкова розпочала ревізію з ресторації «Франт». Там її гостино прийняли. За словами ревізора, ресторан нагадує затишну вулицю. У залі було чисто, але на кухні вона побачила чимало мінусів. «Сподіваюся, що ви виправите всі недоліки і прийдете у програму «Страсті за ревізором», де після повторної перевірки чекатиме на вас табличка», - звернулася до адміністрації закладу Юлія.

Наступним ведуча відвідала готель «Гетьман», який через низку недоліків Ревізор вирішив не рекомендувати. Кафе «Loft 26» у Кам’янці після перевірки теж залишилося без відзнаки. «Ціни прийнятні, сьогодні моя рукавичка була білою. На жаль, моя страва не відповідала назві. Адже страва, яку я куштувала – це не філе-міньйон. Проте, мені було смачно. Кухня у вас зразкова. Витяжки та поверхні чисті, а продукти зі стікерами – велика рідкість. Але той тарган мене дуже засмутив. А ще, у салаті мого таємного покупця не вистачало 35 грамів, - сказала після ревізії Юлія. – Ви молоді креативні, таким як ви дуже хочеться дати шанс, але на ваші недоліки я не можу закрити очі».

На б’юті-перевірці «Нової цилюльні» на ринку в Кам’янці-Подільському побувала Олена Філонова. Персонал перукарні зустрів ведучу зі скандалом і спочатку їй відмовили надавати послуги. Після вмовлянь Олену все ж підстригли, але цирюльня залишилася без таблички.

Читайте також: Дівчина з Хмельниччини дефілювала по цвяхах у відомому модельному реаліті.

Прийшла команда проєкту з ревізією й у сандвіч-бар «Троє в каноє». Під час перевірки ведуча виявила кілька недоліків, а тому замість вручити табличку, запросила власників сандвіч-бару на пост-шоу «Страстей».

Останнім «Ревізор» відвідав «Гастроном центральний». Чи дотримуються правил торгівлі, перевіряла Юлія Панкова. Пліснява, грибок, таргани, дихлофос, - те, що знайшла ведуча на та під прилавком магазину.

Пізніше Кам’янець-Подільський відвідала команда «Страсті за ревізором», щоб поглянути, чи навели лад у перевірених закладах. До телевізійної студії пост-шоу завітали представники ресторації «Франт», сандвіч-бару «Троє в каноє» та «Нової цирюльні».

Після повторної перевірки два заклади міста все ж здобули табличку «Ревізор рекомендує». У пост-шоу відзнаку вручили сандвіч-бару «Троє в каноє» та «Новій цирюльні».

Читайте також: Творці «Орла і Решки» випустили передачу про Хмельницький.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую