ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Місця сили та нові локації: на Староушиччині туристів прийматимуть по-новому

Туризм 3684
Обіцяють не банальні екскурсії, а цілі пригоди, з загадками і схованими скарбами
Обіцяють не банальні екскурсії, а цілі пригоди, з загадками і схованими скарбами. Фото: з архіву

Місцевих жителів навчають, як пропонувати туристам продукт, за який вони захочуть платити гроші.

Учора, 17 лютого, в Старій Ушиці презентували туристичний продукт «Легенди Пониззя - зелений маршрут Староушицької ОТГ». Це один з чотирьох «зелених маршрутів» територією нашої області, які взялися прокладати хмельницькі веломандрівники з командою Староушицької громади.

«Проблема в тому, що переважна більшість туристів, що відвідують цей край, зупиняються на дачах на Бакоті, максимум – з’їздять глянути Бакотський монастир. І все, - розповідає один з ініціаторів розробки маршрутів Сергій Толстіхін на своїй сторінці у мережі фейсбук. - А ця земля має насправді дуже багато принад і ми проводимо роботу, щоб показати туристам усі цікавинки Пониззя. А також прагнемо навчити місцевих жителів запропонувати цікавий сервіс і цікавий продукт, за який турист заплатить гроші».

Зазначає, що першим етапом стала розробка туристичної мапи, на яку нанесли 8 головних туристичних локацій. А також декілька десятків об'єктів, де можна заночувати, поїсти та нівіть зняти гроші у банкоматі.

На туристичну мапу нанесли як туристичні, так і об'єкти інфраструктури. Фото: з фейсбуку Сергія Толстіхіна.

«Ми також виготовили декілька стендів з мапою, а також зробили друк тисячі примірників буклету. Стенди будуть розміщені в точках концентрації туристів, а буклети - розповсюджені по садибах, кафе, а також в Хмельницькому, Кам'янці-Подільському і навколишніх обласних центрах», - зазначає Сергій Толстіхін.

За його словами, наступним етапом стане напрацювання декількох пропозицій для туристичного маршруту, як пішого, так і велосипедного, а також розробка унікального велоквесту «Місця Сили». Зазначає, що це буде не банальна екскурсія, а справжні пригоди, з загадками і схованими скарбами.

Організатори обіцяють, що це будуть не банальні екскурсії, а справжні пригоди. Фото: з фейсбуку Сергія Толстіхіна.

«Також плануємо виготовити і встановити декілька Green Point - місць відпочинку на зеленому маршруті. Це будуть спеціальні зони, облаштовані бесідкою, столиками, лавками, велопарковками, смітниками та інформаційно-туристичним стендом. А в майбутньому плануємо організувати фестиваль і відродити велозмагання, котрі тут проводились понад 60 років тому», - зазначає Сергій Толстіхін.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую