ye-logo.v1.2
25 Вересня, 2020

Мандруємо на карантині: віртуальна прогулянка Дубаєм

Туризм 1043
Карантин - чудовий час для мрій та планування подорожей
Карантин - чудовий час для мрій та планування подорожей. Фото: pixabay.com

На карантині можна планувати майбутні подорожі.

Хоча більшість перельотів скасували, автобуси не їздять і поїзди також – це не привід не мріяти про подорожі. Тим більше, завдяки цілодобовому доступу до мережі інтернет. Більшість туристично розвинених країн пропонують своїм колишнім чи майбутнім відвідувачам подорожі містами у форматі відео з можливістю курсором повертається на 360 градусів.

Серед таких країн – Об'єднані Арабські Емірати. Побачити туристичні локації найбільшого за площею і кількістю населення міста цієї країни – Дубай можна на одній з інтернет платформ. Не виходячи з дому можна погуляти в торговому центрі Dubai Mall, піднятися на Burj Khalifa, насолоджуватися видами Atlantis the Palm і побачити багато іншого.

За інформацією Вікіпедія, місто Дубай розташоване на узбережжі Перської затоки, є великим фінансовим і торговельним центром на Близькому Сході. У місті знаходяться найбільший торговельний порт та аеропорт ОАЕ. Унікальність міста у тому, що навколо нього створений архіпелаг штучних островів – острови Пальм (у формі пальми).

В Дубаї мешкає понад три мільйони людей, лише близько 10-15 % відсотків населення становлять араби ОАЕ, решту населення складають індійці, пакистанці, іранці, бангладешці, філіппінці та британці.

Побувати у місті Дубай віртуально можна за посилання: https://www.dubai360.com/scene/375-above-atlantis-the-palm-hotel-palm-jumeirah/en

Читайте також: Мандруємо на карантині: пам'ятками Єгипту можна «гуляти» онлайн

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую