ye-logo.v1.2

Старовинні будівлі в Антонінах ознакували QR-кодами

Туризм 1912
Такі коди допоможуть туристам, які відвідують Антоніни
Такі коди допоможуть туристам, які відвідують Антоніни. Фото: з архіву

Вони з’явилися на дев’яти найцікавіших будівлях.

В селищі Антоніни, що в Красилівському районі, де до наших днів збереглася цікава архітектура часів графа Потоцького, встановили систему туристичних QR-кодів. Ознакували ними дев’ять найцікавіших будівель, серед яких Головна (Західна) брама, будинок брамного гауптвахту, вілла укравління цукрового заводу, Південна брама, манеж, гараж, готель і «базар», вілла над ставом та возовня.

«Такі коди допоможуть туристам, які відвідують Антоніни, і наприклад, не користуються послугами екскурсовода, більше дізнатися про наші старовинні будівлі. Відсканувавши зображення, турист потрапить на сторінку з інформацією та світлиною будівлі, яка тут розташована. Також, на кожній табличці є невеличка навігація, яка вказує на те, де і які ще споруди є поруч, та на що варто подивитися», - розповіла сайту «Є» Наталія Куян, керівник відділу освіти Антонінської ОТГ.

На кожній табличці є навігація, яка вказує на те, де і які ще споруди є поруч, та на що варто подивитися. Фото: antoninska.gromada.org.ua

За її словами, найближчим часом в Антонінській ОТГ також планують видати буклет з туристичними локаціями сіл, які входять до громади. Адже, вважають розвивати туристичний напрямок варто не лише в Антонінах, а й на околицях. А відтак, екскурсійні маршрути Антонінами поєднуватимуть з локаціями, які розташовані в інших населених пунктах ОТГ.

До теми: Подорожуємо Хмельниччиною. Антоніни – готика просто неба.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую