ye-logo.v1.2

Фігури Мазура, хрінові цукерки: чим приваблюватимуть туристів у Хмельницький

Туризм 4769
Туристам пропонуватимуть серію тематичних маршрутів по місту і регіону
Туристам пропонуватимуть серію тематичних маршрутів по місту і регіону. Фото: автора

У місті розроблять серію туристичних маршрутів.

З серпня у Хмельницькому має запрацювати туристично-інформаційний центр, щоправда в онлайн режимі. А ще незабаром в місті планується встановлення туристично-інформаційного кіоску. Як розповів експерт з розвитку туризму Сергій Толстіхін, центр має видати серію карт, які пропонуватимуть туристичні маршрути по місту і маршрути по регіону.

«Є частина карт-маршрутів, які видають місцеві громади за свої гроші. Завдяки таким маршрутам буде готова програма зеленої мандрівки різними ОТГ області. Вони включатимуть інформацію про те, де можна туристам пообідати, заночувати, відвідати майстер-класи, екскурсії, що цікавого подивитися. Ми на основі їх маршрутів у співпраці з ОТГ будемо випускати наші карти, - говорить Сергій. - Пропонуватимемо жителям і гостям Хмельницького, куди можна поїхати по нашому регіоні, на що можна подивитися. Схема така: ви приїжджаєте в Хмельницький, можете тут переночувати, а наступного дня подивитися щось цікаве в області і знов повернутися до нашого міста».

По Хмельницькому теж буде розроблена серія туристичних маршрутів. За словами експерта, туристам пропонуватимуть гастрономічні маршрути, маршрути по фігурах Миколи Мазура, по муралах, маршрут «польським» і «єврейським» Проскуровом тощо.

Гостям міста пропонуватимуть прогулянки старовинними будівлями Проскурова.
Також туристам пропонуватимуть оглянути колекцію скульптур Мазура.
Окремою пропозицією стане добірка муралів на стінах Хмельницького

«У Хмельницькому давня проблема з туризмом – люди не знають що подивитися. Ми ж розробляємо маршрути у різних напрямках. Наприклад, мало хто знає, але у Хмельницькому є ресторація, яка робить хрінові цукерки. А виявляється, хрін в шоколаді надзвичайно смачний. Ми ж показуємо, що в нас Хмельницькому є унікальна кухня, якої більше ніде немає, - додає Сергій Толстіхін. – Низку напрацьованих маршрутів ми опублікуємо на сайті туристично-інформаційного центру. Наразі вони в нас в розробці, ми хочемо до Дня міста все презентувати».

Крім сайту туристично-інформаційного центру, туристам пропонуватимуть мобільні додатки, також будуть встановлені відповідні сітілайти та інформаційні табло.

За словами директорки Агенції розвитку Хмельницького Лесі Герасимчук, проєкт з розвитку туризму реалізується Агенцією за ґрантові кошти Європейського союзу та співфінансування Хмельницької міської ради. «Наразі ми чекаємо на завершення усіх тендерних процедур, щоб запустити туристичний інформаційний центр і встановити по місту 10 сенсорних кіосків», - додає вона.

Читайте також: У Меджибізькій ОТГ презентували туристичну мапу.

У Хмельницький приваблюватимуть туристів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую