ye-logo.v1.2

Чи відкрита для туристів під час локдауну фортеця в Кам’янці-Подільському

Туризм 5477
Деякі об
Деякі об'єкти Кам'янець-Подільського державного історичного музею-заповідника все ж припиняють приймати відвідувачів. Фото: з архіву

Введені певні обмеження для відвідувачів.

Кам'янець-Подільський державний історичний музей-заповідник оприлюднив інформацію про те, які туристичні об’єкти працюють в період так званих «зимових канікул заради безпеки», котрі триватимуть до 25 січня. Нагадаємо, на цей період уряд запровадив низку заборон, які мають сприяти зменшенню поширення коронавірусної інфекції. Зокрема, заборонені масові заходи та відвідування закладів культури. 

Відтак, за інформацією музею-заповідника, по 24 січня деякі об’єкти все ж припиняють приймати відвідувачів. Це, зокрема, Ратуша, Галерея мистецтв, Музей старожитностей, Виставкова зала.

Водночас, Старий замок продовжує приймати відвідувачів, однак екскурсії на його території проводитися не будуть. Тобто, фортеця буде відчинена і тут можна прогулятися самотужки.

Нагадаємо, відповідно до урядової постанови, у період локдауну не заборонена робота історико-культурних заповідників. Як раніше зазначали в Хмельницькій облдержадміністрації, на території Хмельниччини у період посиленого карантину продовжать працювати та приймати відвідувачів з дотриманням вимог Національний історико-культурний заповідник «Кам’янець», Державний історико-культурний заповідник «Межибіж» та Державний історико-культурний заповідник «Самчики».

Читайте також: Два найдревніші міста Хмельниччини відзначатимуть ювілеї

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую