ye-logo.v1.2

У Кам’янці-Подільському розповіли, як розпочуть туристичний сезон

Туризм 1107
Карантин продовжує вносити корективи в наше життя
Карантин продовжує вносити корективи в наше життя. Фото: ілюстративне з архіву

Переважна частина заходів пройдуть онлайн.

Другий рік поспіль через пандемію коронавірусу, карантинні обмеження туристичний сезон в Кам’янці-Подільському відкриватимуть в онлайн-форматі. Як зазначили у пресслужбі міської ради, концепцією цьогорічного відкриття турсезону обрали гасло «Кам’янець ЕКО», оскільки місто долучається до всього світу у підтримці закликів щодо збереження та охорони навколишнього середовища.

«Ми презентуємо Кам’янець з іншого ракурсу та значну увагу приділяємо потенціалу екоможливостей міста й розвитку екологічного туризму», - йдеться у повідомленні.

У рамках відкриття туристичного сезону відбудеться презентація масштабного відеопроєкту, першим з яких є мініфільм з презентацією фестивальних подій 2021 року. У відеосюжеті організатори фестивалів представлять свої проєкти , тож глядачі матимуть можливість спланувати свою подорож.

Традиційний фестиваль історичної реконструкції та експериментальної археології «Історичний пікнік на замку в Кам’янці» також цього року пройде у форматі онлайн, але організатори обіцяють занурення у фестивальні процеси за допомогою прямих ефірів.

24 квітня у сквері «Гунські криниці» відбудеться презентація виставки мистецьких творів «Живи в стилі ЕКО», де учні художніх та мистецьких шкіл міста презентуватимуть свої малюнки та інсталяції в екотематиці. Співробітники музею-заповідника підготували історичний квест для учнів шкіл міської тергромади, який пройде в онлайн-форматі. Також відбудеться блок лекцій «Чи буде глобальне потепління, або як одягатимуться люди наступні 100 років» та екомайстер-класи проєкту «Послухай і створи».

«Національний історико-архітектурний заповідник «Кам’янець» презентуватиме онлайн екофотозону експозиції «Кам’яне мереживо міста» у дворику комплексу Руського магістрату, - додають у пресслужбі. - Вперше кам’янчани зможуть побачити онлайн презентацію екотурів (палео-, гео- та аква-тури) та при нагоді долучитись до нових цікавих маршрутів стежками міста».

Також планується проведення спільної акції прибирання території Дендропарку

Інтернет-користувачі зможуть долучитись до онлайн-заходів на туристичному сайті Кам’янця-Подільського та сторінках в соціальних мережах.

Читайте також: Кам’янець-Подільський переміг у міжнародному «Конкурсі добрих практик».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую