ye-logo.v1.2

В Україні скасували необхідність самоізоляції після повернення із закордону

Туризм 3103
Українцям більше не треба здавати ПЛР-тест по поверненню в Україну
Українцям більше не треба здавати ПЛР-тест по поверненню в Україну. Фото: з архіву

Також не потрібно буде встановлювати додаток «Вдома» після перетину кордону

Кабінет міністрів скасував вимогу про наявність негативного тесту на коронавірус або самоізоляції для українців, що повертаються з-за кордону. Як пише «ВВС», скасування заборони також зачепить іноземців, які мають право постійного проживання в Україні.

«Таке рішення пов'язали із тим, що всі українські регіони наразі перебувають в так званій "зеленій" зоні - поки така ситуація зберігатиметься, перетин кордону буде безперешкодним. Водночас від іноземців задля в'їзду до України й надалі вимагатимуть негативний тест або довідку про повний курс вакцинації, а також страховий поліс, який враховує і можливість захворювання на Covid-19», - пише ВВС.

Міністерство цифрової трансформації України повідомляє, що від сьогодні, 17 червня, застосунок «Вдома» більше не потрібно завантажувати при поверненні з-за кордону в Україну

«Мінцифра спільно з Міністерство охорони здоров'я України, МВС України та Центр громадського здоров’я України запустили застосунок у квітні минулого року. За цей час ним скористались майже мільйон людей. Застосунок був призначений для тих, хто повертався з-за кордону та мав пройти 14-денну самоізоляцію. Цей період можна було провести у визначеному місці обсервації. Або ж надіслати негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19, щоб завершити самоізоляцію. Відзавтра встановлювати застосунок буде не потрібно», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Відпочинок на Дністрі: ціни 2021 року та що пропонують

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую