ye-logo.v1.2

Ветеранів запрошують на «терапію мандрами» до Бакоти

Туризм 1293
Терапія для ветеранів на Бакоті розрахована на 4 дні – з 4 по 7 листопада
Терапія для ветеранів на Бакоті розрахована на 4 дні – з 4 по 7 листопада. Фото: з архіву редакції

Це буде кількаденний похід для ветеранів, які люблять природу, досліджувати нове та відчувають потребу побути зі «своїми».

Ветеранів запрошують на кількаденну мандрівку Товтрами поблизу Дністра – на Бакоті. Терапію подільськими горами організовує громадська організація «Metta», в команді якої працюють гіди, психологи та військові добровольці, які вже спробували ефект горотерапії на собі та наразі допомагають побратимам та посестрам відновитись.

Горотерапія на Бакоті розрахована на 4 дні – з 4 по 7 листопада. Це буде похід для ветеранів, які люблять природу, досліджувати нове та відчувають потребу побути зі «своїми». Учасникам пропонують природно-культурне дослідження локальних див: екскурсію арт-селом Гораївка, відвідини трав'ярів, майстер клас з різьби, походи Дністровським каньйоном.

«Ми будемо багато ходити, говорити, мовчати, читати та трохи писати, грати музику (тож якщо у вас є музичний інструмент - прихопіть з собою). Улюблену книжку також беріть, буде час для вас самих. Будемо сидіти навколо вогнища та активно відновлюватись і можливо створимо щось власними руками», - ззазначають оргаанізатори.

Участь у поході та проживання в Гораївці у Домі мандрівника - безкоштовні.

Збір учасників - 4 листопада, орієнтовно о 10:00 в Кам'янці-Подільському. Завершиться мандрівка 7 листопада також в Кам'янці-Подільському.

Для реєстрації потрібно заповнити гугл-форму за посиланням: https://forms.gle/G3wfE5CRhCAvfGji8

З питаннями чи уточненнями можна звернутися за номером +38 (050) 669-46-88.

Читайте також: Кожен камінь - це окрема історія: на Бакоті створили пам'ятник затопленим селам

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую