ye-logo.v1.2

Туристичну стежку на Бакоті обладнали аудіогідами

Туризм 1089
Для відвідувачів заповідної зони цього року підготували чимало оновлень
Для відвідувачів заповідної зони цього року підготували чимало оновлень. Фото: НПП «Подільські Товтри»

Туристів запрошують на оновлені локації біля Дністра.

 У національному природному парку «Подільські Товтри» офіційно розпочався туристичний сезон. Для відвідувачів заповідної зони цього року підготували чимало оновлень. Як повідомляють в Національному природному парку «Подільській товтри», найбільше нових цікавинок чекають туристів на рекреаційній ділянці «Давня Бакота».

Цьогоріч тут працюватиме візит-центр. Також збудовали дерев'яну підвісну доріжку.

«Цю еколого-пізнавальну стежку «Водно-болотне угіддя «Бакотська затока» обладнали інформаційними стендами та інтерактивами, а також відповідною рекреаційною інфраструктурою. Завдяки такому рішенню нам вдалося зменшити антропогенне навантаження на ділянку та здійснити відновлення грунтово-рослинного покриву», - зазначають в НПП «Подільські Товтри».

Додають, що еколого-пізнавальна стежка розташована в околицях водно-болотного угіддя міжнародного значення «Бакотська затока», яке має площу 1590 гектаріва і входить до складу Національного природного парку «Подільські Товтри». Ці угіддя охороняються Рамсарською конвенцією з метою сприяння розвитку збереження та сталого використання водно-болотних угідь у всьому світі.

«Для зручності відвідувачів рекреаційної ділянки «Давня Бакота» впроваджено систему аудіогідів. Відсканувавши QR-код, зображений на табличці, та перейшовши за посиланням, ви можете здійснити самостійну екскурсію та дізнатися все про маршрут, яким мандруєте», - додають в нацпарку.

Таблички з аудіогідами розташовані на кожній зупинці стежки і розповідають про рослинний і тваринний світ національного парку, цікаві екскурсійні об'єкти, пам'ятки культури, архітектури та археології.

Читайте також: Локальний туризм під час війни: як навчитися цінувати своє - радить Ігор Байдак

 

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую