ye-logo.v1.2

На Бакоті влаштують безкоштовні літні табори для молоді: хто і як може приєднатися

Туризм 736
Учасники проживатимуть у приміщеннях на території «Бакота Хаб»
Учасники проживатимуть у приміщеннях на території «Бакота Хаб». Фото: facebook.com/bakotahub

Перший табір стартує 15 липня. Наразі на нього триває реєстрація.

Цього літа на території резиденції «Бакота Хаб» для молоді влаштують чотири літні табори. Для учасників підготували найрізноманітніші активності: від мандрів Дністровським каньйоном й досліджень гастрономічних особливостей регіону до сапбордингу й освоєння навичок виживання у польових умовах. Про це розповів сайту «Є» один з ініціаторів цього проєкту Андрій Зоін.

Участь у таборі є безкоштовною. Він розрахований на людей віком від 18 до 35 років, які проживають або ж родом із Кам'янець-Подільської, Китайгородської або Староушицької громади.

«У нас є місцева молодь і так само у нас є молодь, яка приїхала сюди з інших регіонів. Зокрема, з тих, де зараз відбуваються бойові дії. І щоб їх об'єднати, подружити, ми влаштовуємо такі табори. Це також знайомство людей з краєм, з історією краю, де вони проживають», - каже Андрій Зоін.

Програма табору триватиме 5 днів. Вона передбачатиме:

  • екскурсії по Бакоті, лісах Подільських Товтр і схилах Дністровського каньйону;
  • культурно-спортивні заходи для фізичного та духовного розвитку;
  • освоєння навичок виживання в польових умовах – від орієнтування на місцевості до розпалювання багаття;
  • культурне та гастрономічне дослідження регіону;
  • водні активності в Дністрі;
  • інтерактивні заходи, які допоможуть краще зрозуміти культуру та спадщину України;
  • вечори біля вогнища тощо.

«Це буде і купання, і САПи, і екскурсії на крафтові виробництва, волейбол, теніс… Учасники зможуть отримати навички виживання у польових умовах: як розкласти намет, як розпалити багаття тощо. Для цього будемо запрошувати інструкторів», - розповідає Андрій Зоін.

Першій табір розпочнеться 15 липня. Учасники проживатимуть у приміщеннях на території «Бакота Хаб». Як зазначає пан Андрій, це буде наступний проєкт команди після закінчення сезону реабілітаційних таборів для військових та ветеранів.

Щоб подати заявку на участь, потрібно заповнити форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeVjD4ybFn8DsfnhnA3LE54fglaPqTrEgKAxbNHD0dNazUMAA/viewform

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую