ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Медики області працюватимуть без родини Свестунів? (ВІДЕО)

Політика 4997

Асоціація стоматологів вимагає звільнити з посади головного стоматолога області Романа Свестуна та його дружину, начальника управління охорони здоров'я Хмельницької ОДА.

Сьогодні, 24 лютого стоматологи завітали до голови облради Миколи Дерикота з вимогою звільнити Романа та Наталю Свестунів із займаних посад.
"Питання про звільнення Романа Светуна ми зараз включаємо до порядку денного сесії, яка відбудеться в середу, 26 лютого. А щодо звільнення начальника управління охорони здоров'я Наталі Свестун, то це компетенція адміністрації", - повідомив Микола Васильович.

Нагадаємо, Романа Свестуна, звинувачували у хабарництві. Однак, Хмельницький міськрайонний суд зняв покарання на підставі Закону України «Про амністію».
 

Коментарі:

Микола Ткачук 24.02.2014 18:46

А хто візьметься за Архітектурно-будівельну інспекцію? Що за 4 долари, які бере "Дуня" в готелі Центральному за квадратний метр узаконення будівель????
 

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую