ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Як хмельницькі нардепи голосували за зміни до Конституції

Політика 2860
Тепер, щоб внести зміни до Конституції, парламенту потрібно 300 голосів
Тепер, щоб внести зміни до Конституції, парламенту потрібно 300 голосів. Фото: espreso.tv

Сьогодні Верховна Рада України в першому читанні внесла змінити до Конституції України щодо децентралізації.

«За» - 265. Такий результат голосування в парламенті за про проект «Постанови про попереднє схвалення законопроекту про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади» за №2217а/П1. Противники прийняття прийняти проекту стверджують, що прийнявши зміни, будуть надані надто широкі права окупованим районам Донбасу. А ось Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман, стверджує, що жодних особливих прав ні Донбас, ні жоден інший регіон не отримає, але місцеві громади зможуть краще розпоряджатися своїми ресурсами. 

Отож, хто і як із хмельницьких нардепів голосував. Представники фракції «Блоку Петра Порошенка» Сергій Мельник, Володимир Мельниченко, Роман Мацола, Андрій Шинькович – підтримали проект. Підтримав навіть Олександр Гвоздьов, який є депутатом-сумісником, оскільки працює виконуючим обов’язки президента ДП «Антонов». На кнопку «за» натиснули і Олександр Ксенжук з «Народного фронту», і  позафракційний Олександр Герега, і Сергій Лабазюк з «Волі народу». Єдиний з наших нардепів - Віктор Бондар з «Відродження», утримався.
 
Зазначимо, що прийнятий документ тепер відправиться на аналіз до Конституційного суду, після чого має бути проголосований 300 голосами депутатів для внесення змін у Конституцію.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую