ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Три партії мають найбільше керівників районних рад області

Політика 2667
Вибори голів районих рад на Хмельниччині відбувалися шляхом таємного голосування
Вибори голів районих рад на Хмельниччині відбувалися шляхом таємного голосування. Фото: з архіву

У всіх районах Хмельниччини обрали голів райрад

Відбулися вибори керівників районних рад в Славутському та Чемеровецькому районі.  І тепер всі райради мають нових голів.

У Славутській райраді на посаду керівника претендували троє депутатів - від партії «За конкретні справи» голова райради минулого скликання Леонід Радзивілюк, від «Батьківщини» Микола Мазур, а від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність»  Галина Душнюк.  Таємним голосуванням головою ради обрали Леоніда Радзивілюка.

У Чемеровецькій райраді претендентів було двоє. «Батьківщина» висунула Василя Мамчура, заступника голови ради минулого скликання, а «За конкретні справи» Світлану Павлишину, тимчасово непрацюючу. Депутатський корпус 28 голосами «за» обрав головою райради Світлану Андріївну.

Отже, в райрадах вже є нові керівники. Якщо проаналізувати їхню партійну приналежність, то по п’ять голів рад мають партії «За конкретні справи» (Славутська, Городоцька, Чемеровецька, Дунаєвецька та Віньковецька райради), Аграрна партія (Білогірська, Шепетівська, Теофіпольська, Красилівська, Старокостянтинівська ради) та «Блок Петра Порошенка «Солідарність» (Ізяславська, Полонська, Старосинявська, Деражнянська та Новоушицька ради). По двоє представників у «Батьківщини» (Летичівська та Яромолинецька ради) та «Поруч» (Хмельницька та Волочиська райради). Ще одну районну раду – Кам’янецьку, очолює представник «Відродження».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую