ye-logo.v1.2
15 Липня, 2020

«Конкретні» депутати згадали Загородному «договорняки» і вимагають зняти питання про призначення заступників голови облради

Політика 2439

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Ще до початку пленарного засідання обласної ради депутати від фракції «За конкретні справи» заблокували трибуну і президію.

Сьогодні, 17 лютого, як тільки прийшов час розпочинати засідання сесії, голова фракції Неоніла Андрійчук зачитала звернення до голови обласної ради Михайла Загородного, звинувативши його у підкилимних призначеннях, закладенні фінансування там де, можна «взяти» гроші у Міністерства регіонального будівництва, та інших «політичних» гріхах.

«Наша партія набрала на виборах найбільшу кількість голосів і має 19 депутатів в обласній раді. За європейською практикою, саме наша фракція мала право претендувати на формування більшості та обрання свого голови обласної ради. Однак, заради консолідації та єдності ми підтримали кандидатуру Михайла Загородного (…). Протягом чотирьох місяців ми стали свідками ігнорування соціально важливих і наболілих проблем подолян. Особливо обурило нас внесення до порядку денного питання про обрання заступників», – заявила голова фракції.

Також вона додала, що фракція не братиме участі «закулісних призначеннях». «Ми не беремо участі у закулісних іграх, які спостерігаємо сьогодні при обранні заступників обласної ради. Засуджуємо спроби підкилимного розділення посад. Вимагаємо зняти питання призначення з порядку денного», – заявила Неоніла Андрійчук.

Нагадаємо, на президії голова обласної ради Михайло Загородний озвучив прізвища кандидатів, кого пропонуватиме на посади своїх заступників. 

Нагадаємо, сайт "Є" веде онлайн-трансляцію сесії обласної ради.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую