ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Виконком Хмельницької міськради: від навчання в школах в одну зміну до електронного обліку пацієнтів (запис ефіру)

Політика 5895

28 квітня члени виконавчого комітету підбиватимуть підсумки фінансово-господарської діяльності бюджетних установ міста.

Це засідання мало б відбутися днем раніше, 27 квітня. Але його перенесли на 28 квітня через проведення «Форуму економічного розвитку Хмельницького», за яким можна було спостерігати на сайті «Є» в режимі онлайн-трансляції.

У порядку денному виконавчого комітету Хмельницької міської ради 19 питань. Найвагоміше, мабуть, перше – «Про підведення підсумків фінансово-господарської діяльності бюджетних установ міста Хмельницького за 2016 рік». Адже підбиватимуть не лише підсумки, а й «роздаватимуть» доручення. Як йдеться у проекті рішення, до прикладу, Департаменту освіти та науки вжити заходів щодо проведення навчання учнів в загальноосвітніх навчальних закладах в одну зміну та не допускати набір у класи більше 35 учнів. Начальнику управління охорони здоров’я Борису Ткачу в міських медичних закладах активізувати розпочату роботу по впровадженню електронного обліку відвідувань та видачі безкоштовних медикаментів, формування реєстру пацієнтів.

Які рішення прийматимуть члени виконкому, можна буде спостерігати в прямому ефірі на сайті «Є». Початок о 13.00.

Засідання завершено. Пропонуємо вашій увазі переглянути запис:

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую