ye-logo.v1.2
19 Квітня, 2019

На що витрачає гроші Андрій Шинькович: нардеп опублікував щорічну декларацію

Ірина ОЛІЙНИК Політика 1197
Андрій Шинькович витратив 840 тисяч гривень на спорудження двох незавершених будинків
Андрій Шинькович витратив 840 тисяч гривень на спорудження двох незавершених будинків. Фото: facebook.com/shinkovich

Основне джерело доходу нардепа — зарплатня.

Народного депутата Андрія Шиньковича, члена фракції партії «Блок Петра Порошенка», можна назвати одним із не надто багатих нардепів від Хмельниччини. Він має відносно невеликі фінансові заощадження, а левова частка доходів припадає на зарплатню. Сайт «Є» зазирнув у щорічну декларацію нардепа й поглянув, як він живе й на що витрачає зароблене.

Минулого року Андрій Шинькович заробив на 348 тисяч 755 гривень більше, ніж у 2017-му. Тоді він отримав понад 602 тисячі гривень, з них — 65 тисяч подарував йому батько. Минулого року нардеп жив без грошових подарунків, проте зросли його зарплатня й банківські відсотки. Загалом у 2018-му Андрій Шинькович заробив понад 951 тисячу гривень. Зокрема, у Верховній Раді України він отримав зарплатню в розмірі 419,6 тисячі гривень, 512,8 тисячі гривень склали відшкодування витрат, пов’язаних із виконанням депутатських повноважень, і 19 тисяч гривень — банківські відсотки.

Його дружина, Аліна Шинькович, заробила менше за чоловіка. Минулого року вона отримала 60 тисяч зарплатні в Управлінні справами Апарату Верховної Ради України, 15 тисяч страхових виплат від компанії «Ю.Ес.Ай» та 5 тисяч гривень відсотків від «ПриватБанку».

Незначних змін зазнали й грошові активи народного депутата. На рахунках «ПриватБанку» у нього лежить понад 245 тисяч гривень (для порівняння у 2017-у там він розмістив 62 тисячі гривень). Проте зменшилися його готівкові заощадження — з 162,3 тисячі доларів до 125,7 тисячі доларів. Також «під подушкою» народний депутат тримає 65 тисяч гривень і 2,7 тисячі євро. А дружина Андрія Шиньковича зберігає понад 55 тисяч гривень на рахунках «ПриватБанку».

У 2018-у Андрій Шинькович витратив понад 420 тисяч гривень на будівництво незавершеного житлового будинку площею 297,6 квадратних метрів й понад 419 тисяч — незавершеного господарчого будинку площею 209,5 квадратних метрів. Обидва об’єкти розташовані у Васильківському районі Київської області. Їх спорудження триває вже декілька років.

Ситуація з нерухомістю депутата від Хмельниччини залишилася без змін: Андрій Шинькович декларує три київські квартири й апартаменти у Болгарії (31,1 «квадрата»), придбані в 2017 році за 290 тисяч гривень. Проте нардеп поміняв офіційну прописку з Вінницької на столичну.

Не торкнулися зміни і його автопарку. Андрію Шиньковичу належать автомобілі «Mitsubishi Pajero Sport» 2012 року випуску і «Volkswagen Golf» 1988 року випуску, а його дружині — «Toyota Corolla» 2013 року випуску.

Крім того, нардеп володіє 65-а відсотками від загального капіталу ТОВ «Видавничий дім «Молодь України».

Автор Андрій ЯЩИШЕН.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята