ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Голова ОДА повідомив, як шукатиме очільників районів

Політика 4140
Очільників районів шукатимуть через соціальний проект LIFT
Очільників районів шукатимуть через соціальний проект LIFT. Фото: з архіву

Дмитро Габінет анонсував пошук керівників РДА.

Новопризначений голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет на своїй сторінці у фейсбуці анонсував інформацію про пошук керівників райдержадміністрацій для області.

Як зазначено у дописі, очільників районів шукатимуть через соціальний LIFT.

«Соціальний LIFT відтепер відкрито для нашої Хмельницької області. Ми шукаємо керівників райдержадміністрацій. Тож всі, кому небайдужа доля України, - залишайте заявку: https://lift.net.ua/vacancy/khmelnytskyirda», - зазначив у дописі Дмитро Габінет.

На сайті зазначеного проєкту зазначається, що LIFT - це проєкт для відбору держслужбовців. У розділі вакансій для кандидатів на посаду голови райдержадміністрації зазначена інформація про те, чим займатиметься голова РДА, кому підходить ця професія та вимоги до кандидатів. Зокрема, ті, хто хоче подавати заявку, мають мати базові знання законів України, не боятися складнощів та перепон, телекамер і журналістів, мати вищу освіту та вміти працювати з великим потоком інформації.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую