ye-logo.v1.2

Офіційно представлений: Хмельниччина вже з головою облдержадміністрації (ЗАПИС ТРАНСЛЯЦІЇ)

Політика 7591
Дмитро Габінет - новий голова Хмельницької облдержадміністрації
Дмитро Габінет - новий голова Хмельницької облдержадміністрації. Фото: Володимира Гординського

Представили його сьогодні, 22 листопада.

Активу області – представникам держустанов, місцевого самоврядування, громадськості, медівникам та іншим – представив нового голову Хмельницької обласної адміністрації Дмитра Габінета перший заступник керівника Офісу президента Сергій Трофімов.

Кандидатуру Дмитра Габінета Кабмін погодив ще 28 жовтня, під час виїзного засідання у Маріуполі. Розпорядження на сайті президента України про призначення його на посаду датоване вчорашнім днем - 21 листопада, а з'явилося сьогодні і Сергій Трофімов зачитав його під час представлення.

"Я не хочу воювати. Я мирна людина. Саме тому, визначив пріоритети, розпочинаючи діяльність у цій сфері - це покращення життя кожного пересічного мешканця Хмельниччини. Я вважаю, що цілком реально їздити нормальними дорогами, а не заздрити житомирянам, чи вінничанам. Цілком реально пожвавити виробництво сільськогосподарської продукції, в тому числі шляхом оптимізації використання земель сільськогосподарського призначення. Створити підгрунтя для залучення іноземних інвестицій, розвитку бізнесу, створення нових робочих місць. Так саме реально розвивати туристичний потенціал Хмельниччини, зробити її туристичною меккою не лише для українців, але й для ближнього і дальнього зарубіжжя. І таких сфер я можу назвати ще багато", - заявив Дмитро Габінет під час своєї першої промови у новій ролі - голови Хмельницьої обласної державної адміністрації.

Він також зазначив, що запрошує усіх тих, хто поділяє його думки і погляди, до співпраці. 

Варто зазначити, що Дмитро Габінет працював на кафедрі теорії та історії держави і права ХУУПу та у Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному інституті. Також він був помічником-консультантом народного депутата Миколи Стефанчука, а за даними Опендатабот – співвласником громадської організації «Форпост народовладдя», спільно із нинішнім тимчасово виконуючим обов’язки заступника голови ОДА Сергієм Ткачуком. 

Ще одне розпорядження - про увільнення від тимчасового виконання обов’язків голови Хмельницької обласної державної адміністрації Володимира Кальніченка - теж вже є на сайті президента.

Читайте також: Якими статками володіє потенційний голова Хмельницької облдержадміністрації

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую