ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На правах реклами Сергій Лабазюк пропонує профінансувати школи і покращення стану довкілля з Фонду боротьби з Сovid

Політика 978
Органи місцевого самоврядування наразі вкрай потребують поновлення фінансування скорочених раніше бюджетних програм
Органи місцевого самоврядування наразі вкрай потребують поновлення фінансування скорочених раніше бюджетних програм. Фото: Пресслужба нардепа Сергія Лабазюка

Народний депутат України Сергій Лабазюк звернувся із запитом до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, в якому просить відновити видатки державного бюджету, скорочені у зв’язку зі створенням фонду боротьби з COVID-19.

Про це повідомила пресслужба нардепа.

Лабазюк підкреслив, що органи місцевого самоврядування наразі вкрай потребують поновлення фінансування скорочених раніше бюджетних програм, однак «левова частка» фонду є невикористаною.

Зокрема, Сергій Лабазюк пропонує відновити фінансування програми з покращення стану довкілля, яка з 450 млн. грн. була скорочена до 16 млн. грн.

«За рахунок вказаної програми забезпечується очищення стічних вод, водовідведення та ряд інших критичних заходів, вкрай необхідних для функціонування населених пунктів», - пояснив нардеп.

Він додав, що була скорочена і програма «Спроможна школа для кращих результатів» з 3,5 млрд. грн. до 2,5 млрд. грн.

«Без повноцінного відновлення фінансування неможливо забезпечити необхідне фінансування ремонтних робіт навчальної інфраструктури, а відтак і підготуватися до нового навчального року», - підкреслив нардеп.

Крім того, за словами Лабазюка, через прийняття ряду змін щодо підтримки бізнесу у період пандемії COVID-19, доходи місцевих бюджетів суттєво скоротились.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую