ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На правах реклами Сергій Лабазюк: Хмельницький палац спорту та школу на Озерній потрібно профінансувати з держбюджету

Політика 1292
Важливі об\'єкти в Хмельницькому потрібно профінансувати з держбюджету
Важливі об'єкти в Хмельницькому потрібно профінансувати з держбюджету. Фото: Пресслужба нардепа Сергія Лабазюка

Під час карантину бюджет міста Хмельницький недоотримав щонайменше 46 мільйонів гривень, тому важливі об’єкти в місті повинні бути хоча б частково профінансовані з державного бюджету.

Про це заявив народний депутат Сергій Лабазюк в ефірі програми «Момент істини» на телеканалі TV7+.

«Я, як народний депутат від Хмельниччини, неодноразово надсилав запити до профільних міністерств, з вимогою частину коштів перенаправили на фінансування об’єктів державного рівня в Хмельницькому – зокрема на добудову Хмельницького палацу спорту, на який не вистачає 160 млн грн. Також у нас не завершене будівництво школи в мікрорайоні Озерна, яке також потрібно завершувати», - заявив Лабазюк.

Він підкреслив, що міський бюджет Хмельницького не в змозі самостійно «витягнути» ці стратегічні об’єкти.

«Ми закумулювали близько 100 млрд грн в Фонд боротьби з Сovid-19, які практично не були використані до сьогодні. З 13 квітня за 5 тижнів карантину використали лише на 20%. Ці кошти не взялись «з повітря». Вони були залучені зі статей бюджету на підтримку медицини, освіти та інших важливих галузей. Тепер їх потрібно перерозподілити і направити в потрібне русло», - вважає нардеп.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую