ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На правах реклами Сергій Лабазюк: Настав час команди професіоналів

Політика 1554
На Кам
На Кам'янеччині команду "За майбутнє" представляють знані люди, з багатими трудовими, науковими досягненнями, які вміють розв'язувати найскладніші проблеми.. Фото: пресслужби партії "За майбутнє"

Форум прихильників партії «ЗА МАЙБУТНЄ», який відбувся в Кам’янці-Подільському, засвідчив зростаючу популярність молодої політичної сили.

Професіонали усіх галузей – сільського господарства, охорони здоров’я, освіти, культури, інших об’єднуються в єдину команду, аби свої знання, сили, досвід реалізовувати на користь громад, на користь свого краю.

Лідер партії «ЗА МАЙБУТНЄ» ХМЕЛЬНИЧЧИНА, народний депутат України Сергій Лабазюк акцентував увагу на тому, що це – надійна команда з представників різних політичних сил, які поділяють ідеологію партії та мають спільні цілі.
«Пора брати владу в свої руки і будувати Україну для українців, будувати ту державу, в якій справді майбутнє наших людей буде світлим. В якій будуть цінувати історію, цінувати все, що зробили для нас наші батьки. Сьогодні ми маємо дотримуватися економічного патріотизму і прагматизму», - наголосив Сергій Лабазюк.

Він переконаний, що представники партії «ЗА МАЙБУТНЄ» в обласній, районних радах, територіальних громадах працюватимуть ефективно та зможуть навести порядок в усіх життєво важливих напрямах, адже партія об’єднала справжніх професіоналів.

На Кам’янеччині її команду представляють знані люди, з багатими трудовими, науковими досягненнями, які вміють розв’язувати найскладніші проблеми.

«Команда «ЗА МАЙБУТНЄ» - це найуспішніше об’єднання для Хмельниччини. Вона має всі шанси взяти абсолютну більшість в обласній, районних радах, в ОТГ, - переконаний один з лідерів партії Віктор Бондар. – Ця команда прийшла змінювати раніш встановлені правила, за якими пріоритети надаються іноземним виробникам, за якими надмірний податковий тиск змушує згортатися малий і середній бізнес. Єдність наших поглядів, рішень, дій стане важливим сигналом «нагору», що не можна йти вперед за старим сценарієм».

У кожному кроці треба опиратися на професіоналізм та патріотизм, переконаний Сергій Іващук, керівник фракції Аграрної партії України Хмельницької обласної ради, співголова партії «ЗА МАЙБУТНЄ» ХМЕЛЬНИЧЧИНА. Він вважає, що лише такі люди і зможуть забезпечити майбутнє, про яке мріємо.

«Депутатська група «Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» захищала українську землю і аграрії - в цій команді, - сказав Сергій Іващук. - Ми хочемо також дбати і про розвиток медицини, і втілювати освітню реформу, і відстоювати здобутки децентралізації – кожен на своєму рівні. Лише так зможемо забезпечити майбутнє рідної землі, рідної країни».

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую