ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Двоє нових депутатів поповнять склад Хмельницької міськради

Політика 1393
Нові депутати мають замінити своїх попередників, які 8 грудня склали свої повноваження
Нові депутати мають замінити своїх попередників, які 8 грудня склали свої повноваження. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Обоє є представниками «Команди Симчишина».

На сайті Хмельницької міської ради з’явився проєкт рішення, який стосується визнання повноважень двох нових депутатів. А саме — представників партії «Команда Симчишина» Максима Мураховського й Анастасії Шевчук. Вони посядуть місця обранців від цієї політичної сили, які на минулій сесії міської ради склали свої повноваження.

На минулій пленарному засіданні міської ради, яке проходило 8 грудня, свої повноваження склало двоє обранців від «Команди Симчишина». Причиною стало їх обрання на керівні посади. Зокрема, Василь Новачок став заступником Хмельницького міського голови, а Лілія Панчук — очолила старостинський округ з центром у селі Копистин.

Відповідно їхні місця мають посісти наступні за списком кандидати від «Команди Симчишина»: Максим Мураховський та Анастасія Шевчук.

За інформацією сайту Центральної виборчої комісії, Мураховський Максим Олександрович народився у Хмельницькому 9 лютого 1987 року. Є членом політичної партії «Команда Симчишина». Працює директором товариства з обмеженою відповідальністю «Металсервіс».

А Шевчук Анастасія Валеріївна народилася в обласному центрі 27 вересня 1993 року. Також є членкинею політичної партії «Команда Симчишина». Працює фізичною особою-підприємцем.

Попередньо обоє нових депутатів мають набути свої повноваження на черговій сесії міської ради. Згідно з розпорядженням Хмельницького міського голови Олександра Симчишина, вона запланована на 23 грудня. На ній місцеві обранці мають прийняти бюджет громади на 2021 рік.

До теми: П’ять депутатських фракцій створили в Хмельницькій міській раді

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую