ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Посад позбулися шість керівників обласних комунальних закладів

Політика 2231
Депутати обласної ради підтримали звільнення шістьох директорів комунальних закладів
Депутати обласної ради підтримали звільнення шістьох директорів комунальних закладів. Фото: Андрія Ящишена

Рішення про звільнення директорів прийняли депутати Хмельницької обласної ради.

21 вересня під час сесії Хмельницької обласної ради депутати підтримали розпорядження голови обласної ради про звільнення з посад шістьох керівників. Зокрема, за угодою сторін – директора Хмельницької обласної філармонії Олександра Драгана, директора Хмельницького обласного центру з організації роботи по обробці інформації та фінансуванню соціальних програм Юрія Бирки

Крім того, сесія звільнила директорок Китайгородського й Мазниківського будинків-інтернатів для літніх людей та осіб з інвалідністю – Наталія Базюк та Ганна Кучерук.

Також депутати ухвалили рішення про звільнення з займаних посад директорку Шепетівського «Музею пропаганди» Наталію Никонову та очільницю Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва Тамару Таньчук.

Як пояснили в пресслужбі Хмельницької обласної ради, Наталія Базюк, Ганна Кучерук, Наталія Никонова та Тамара Таньчук виконуватимуть обов’язки керівників раніше очолюваних закладів до кінця воєнного стану в Україні до призначення нових директорів.

Читайте також: Шахраї розсилають листи від імені Хмельницької обласної військової адміністрації

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую