ye-logo.v1.2

Президент призначив голову Хмельницької ОДА

Політика 1426
Сергій Григорович був заступником голови Хмельницької облдержадміністрації та виконував обов
Сергій Григорович був заступником голови Хмельницької облдержадміністрації та виконував обов'язки голови ОДА після звільнення колишнього очільника. Фото: з фейсбук-сторінки Сергія Тюріна

Без очільника Хмельницька обласна адміністрація залишалася понад рік.

Президент призначив голову Хмельницької обласної державної адміністрації. Учора, 2 травня, Володимир Зеленський підписав відповідний указ, згідно з яким цю посаду обійматиме Сергій Тюрін. До цього Сергій Григорович був заступником голови Хмельницької облдержадміністрації та виконував обов'язки голови ОДА після звільнення колишнього очільника Сергія Гамалія у березні 2023 року.

«Призначити Тюріна Сергія Григоровича головою Хмельницької обласної державної адміністрації», - зазначено в указі глави держави.

Нагадаємо, у лютому цього року Кабінет Міністрів погодив кандидатуру Сергія Тюріна на посаду голови Хмельницької обласної державної (військової) адміністрації.

Сергій Григорович був першим заступником голови Хмельницької ОДА з грудня 2020. До того займався підприємницькою діяльністю у сфері права. У березні 2023 року на нього також поклали тимчасове виконання обов'язків керівника адміністрації. Це, зокрема, було пов'язано зі звільненням Сергія Гамалія.

Додамо, що без начальника обласної адміністрації Хмельниччина залишалася майже рік.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую