ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Компанії та старовина ікона: статки нового заступника голови Хмельницької ОДА

Суспільство 4155
До призначення на посаду Сергій Тюрін займався адвокатською та підприємницькою діяльністю
До призначення на посаду Сергій Тюрін займався адвокатською та підприємницькою діяльністю. Фото: з фейсбуку Сергія Тюріна

Огляд біографії та декларації Сергія Тюріна.

У голови Хмельницької облдержадміністрації Сергія Гамалія з’явився новий перший заступник. Ним став Сергій Григорович Тюрін, який займався підприємницькою діяльністю у сфері права. Про початок роботи на цій посаді він повідомив 4 січня на своїй сторінці у фейсбуці. Однак поки що на сайті облдержадміністрації не опубліковано відповідного розпорядження Сергія Гамалія.

Призначення Сергія Тюріна своїм першим заступником Сергій Гамалій анонсував ще 10 грудня. Тоді ж голова Хмельницької облдержадміністрації розповів, що невдовзі презентує решту своєї команди. Втім, з допису Сергія Тюріна зрозуміло, що його призначили лише на початку цього року.

«Відсьогодні я починаю працювати на посаді першого заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації. Роблю цей крок з великою відповідальністю та натхненням розвивати свою рідну область та місто Хмельницький, у якому народився, виріс, здобув освіту та зробив перші кар’єрні кроки», — написав у фейсбуці Сергій Григорович.

Також він зазначив, що для нього головним завданням стане розвиток економіки області, шляхом залучення інвестицій та захисту бізнесу.

За інформацією порталу Національної асоціації адвокатів України, Сергій Тюрін займався адвокатською та підприємницькою діяльністю. Він спеціалізується у сферах судової практики, вирішення корпоративних спорів, захисту керівників та власників бізнесу від кримінальних переслідувань.

Наприкінці минулого року він опублікував свою електронну декларацію за 2019 рік. Що ж задекларував Сергій Тюрін, дізналися кореспонденти сайту «Є».

Доходи та майно першого заступника голови Хмельницької ОДА: огляд декларації

Нерухомість. У електронній декларації Сергій Тюрін вказав, що у 2019 році проживав у Києві, а також не володів жодним нерухомим майном. Втім, він користувався столичною нерухомістю. Зокрема, задекларував житловий будинок, який належить низці третіх осіб, але він там був зареєстрований. Також у 2019 році Сергій Григорович орендував у Києві квартиру площею 44 квадратних метри.

Крім того, він задекларував, що його дружина Людмила Тюріна у 2019 році набула у власність київську квартиру площею 60,6 квадратних метрів. Вказано, що вартість цього житла на момент набуття склала 1 тисячу 700 гривень.

Ікона, дорогоцінності та автотранспорт. Сергій Тюрін у 2019 році володів старовинною іконою зі зображенням Ісуса Христа, жіночим золотим годинником-браслетом і золотим браслетом з дорогоцінним камінням. Коли він набув їх у власність та їх вартість, у декларації не вказано.

Власних автомобілів Сергій Григорович не мав. Однак мав право керуванням двома автівками: «Nissan Micra» 2007 року випуску та «Land Rover» 2008 року випуску, які належать третім особам.

Компанії. Сергій Тюрін був кінцевим бенефіціарним власником кількох компаній. Зокрема, двох ТОВ «Юридична компанія «С.Т.Партнерс», які зареєстровані у Києві. За інформацією ресурсу «YouControl», одне з однойменних товариств з вересня 2012 року перебуває у стані припинення. Також Сергій Григорович у 2019 році володів ще однією столичною компанією, яка займається діяльністю у сфері права, — ТОВ «Інстейт Джі Ар».

Крім того, він вказаний як співзасновник двох адвокатських об’єднань «С.Т.Партнерс» та «Інстейт Ел Сі».

Доходи та заощадження. У 2019 році загальний задекларований дохід Сергія Тюріна становив 1 мільйон 445 тисяч 549 гривень. Левова частка цієї суми склало повернення йому Павлом Біганським 1 мільйона 161 тисячі 691 гривні позики. Решта задекларованих доходів: 49 тисяч гривень від відчуження майна, 50 тисяч 150 гривень зарплатні в адвокатському об’єднанні «С.Т.Партнерс» та 184 тисячі 708 гривень від зайняття підприємницькою діяльністю.

Згідно з декларацією, його дружина Людмила Тюріна у 2019 році не мала доходів. Однак вона отримала подарунок у негрошовій формі вартістю 1 тисяча 700 гривень, що відповідає вартості набутої нею квартири.

У 2019 році Сергій Тюрін свої заощадження зберігав на банківських рахунках. Загалом він задекларував 315 тисяч доларів, 1 тисячу 194 гривні та 30 євро.

Нагадаємо, раніше першим заступником голови Хмельницької облдержадміністрації працював Роман Примуш. Однак 8 грудня його призначили заступником Хмельницького міського голови.

Також нагадаємо, що 3 грудня Володимир Зеленський призначив Сергія Гамалія новим головою Хмельницької облдержадміністрації.

Читайте також: Старости Хмельницької громади: хто вони та якими статками володіють

Коментарі:

Адміністратор 05.01.2021 15:40

Така цифра зазначена в декларації. Можливо, справді помилка.

Віталій Українець 05.01.2021 14:30

В статті помилка або кримінальний обман в декларації! вартість квартири 60,6м2 не може бути 1 тис 700 грн-це вартість одного вікна чи дешевих вхідних дверей!

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую