ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Перерахуйте!

Політика 2969

Регіонал домігся перерахунку голосів там, де його перемагає свободівець.

Підрахунок голосів в окрузі №190 у Хмельницькій області, де "регіонала" Олуйка перемагає свободівець Ігор Сабій, триває вже четверту добу. При чому вже дві доби цифри на сайті ЦВК зупинилися на позначці 92,83% опрацьованих протоколів. Станом на зараз, маємо такі дані: Сабій набрав 19,55, або 17 742 голосів, Олуйко 18,47%, або  16 763 голоси.

За повідомленням прес-служби "Свободи", Партія регіонів масово пише заяви про порушення та вимагає перерахувати голоси. Особливо наполягають на перерахунку в Нетішині, де свободівець отримав тотальну перемогу. На разі перевага Ігоря Сабія становить 886 голосів. Однак нові дані в електронний протокол не вносять. В окружкомі кажуть, що системний адміністратор "кудись зник".

ОВК блокує оголошення попередніх результатів, згідно з якими переміг свободівець. Протоколи з понад 25 дільниць відправили на уточнення. За повідомленням прес-служби, влада вимагає провести перерахунок на кожній із дільниць. 

Наразі оголошена перерва до 12 ранку 1 листопада.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую