ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельничани вшанували пам'ять Героя Небесної сотні Людмили Шеремет

СБУ: бруківка проти куль 6253

Майже рік тому жінка отримала кульове поранення під хмельницьким СБУ. За декілька днів хмельничанка померла в лікарні.

У Хмельницькому на п'ятиповерхівці на вулиці Хотовицького, 11/2 відкрили меморіальну дошку Людмили Шеремет. Саме у цьому будинку мешкала Герой України, яка у лютому 2014 року віддала своє життя за краще майбутнє країни.

“Тоді був найважчий день у Києві на Майдані. Всі майже не спали і були прикуті до телевізорів. Вранці я запитав у Людмили, що вона робитиме. У відповідь почув: “Я буду спати”. Я пішов на роботу і уже там дізнався про поранених жінку та хлопчика під СБУ. У мене було якесь передчуття і я пішов шукати ту поранену, яку ніхто не знав, – пригадує чоловік Людмили Шеремет В'ячеслав Михайлович. – У міськвиконкомі мені сказали, що моя дружина лежить у міській лікарні у комі”.

22 лютого 2014 року Людмила Шеремет, не приходячи до свідомості, померла. Проте відтепер будинок на вулиці Хотовицького, 11/2 нагадуватиме не лише його мешканцям, але й усім хмельничанам про мужню жінку, яка у мирний час працювала лікарем пологового будинку, а під час революції Гідності стала воїном Небесної сотні.

В четвер,19 лютого, у прямому ефірі, відбувсі круглий стіл стосовно подій, що відбувалися під СБУ минулого року. Продивитися трансляцію можна за цим посиланням.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую