ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Документи, які палили у хмельницькому СБУ, були таємними

СБУ: бруківка проти куль 4823
Фото: ua.korrespondent.net

Очільник управління СБУ у Хмельницькій області зізнається, що це могло спровокувати людей до агресії.

“Документи, які спалювали напередодні на території СБУ, не містили інформації щодо розслідування злочинів посадовців. Ці документи містили гриф “Таємно”. Виток інформації у суспільство не повинен був відбутися. Проте, можливо, саме спалювання цих документів могло спровокувати людей до агресії, зокрема і у день трагічних подій,” - зізнається начальник управління СБУ у Хмельницькій області Анатолій Будовіцький.
Підтримав цю тезу і колишній очільник хмельницького СБУ Олексій Денищик.
“Можливо, тоді потрібно було завантажити документи в автобус та вивезти за межі міста, де спалити. Хоч це було би і порушенням процедури, але, дійсно, не налаштовувало б людей про управління”, - коментує генерал-майор, керівник СБУ у Хмельницькій області 1989-1995 років Олексій Денищик.
В четвер, 19 лютого, у прямому ефірі, відбувся круглий стіл стосовно подій, що відбувалися під СБУ минулого року. Продивитися трансляцію можна за цим посиланням.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую