ye-logo.v1.2

Військова прокуратура досі не знає, хто стріляв зі стін СБУ (ДОКУМЕНТ)

СБУ: бруківка проти куль 3955

Про це в установі повідомили минулого тижня.

Військова прокуратура Західного регіону України, повідомила, що «у провадженні слідчого відділу управління військової прокуратури Західного регіону перебувають матеріали кримінального провадження відносно колишнього начальника Управління СБУ в Хмельницькій області Крайтора В.М., якому повідомлено про підозру за ч.2 ст. 425 ККУ» (Недбале ставлення військової службової особи до служби, якщо воно спричинило тяжкі наслідки, - карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років). Про це ж повідомив і нинішній начальник СБУ Хмельниччини Анатолій Будовіцький під час круглого столу.

А ось хто саме натиснув на курок, у військовій прокуратурі не встановили ще й досі.

«…Слідчим шляхом, у тому числі шляхом призначення та проведення складних і довготривалих експертних досліджень встановлюються особи, які застосували вогнепальну зброю до мітингувальників…» - йдеться у відповіді військової прокуратури на інформаційний запит редакції.

Тим часом, начальник управління СБУ у Хмельницькій області Анатолій Будовіцький під час круглого столу в день річниці тих подій, зазначив, що тоді «спрацював людський фактор». В одного зі співробітників не витримали нерви, і він вистрілив вбік, між першим і другим поверхом. Це був не один попереджувальний постріл, а черга з кулемету.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую