clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
10 Листопада 2014 Валерій Іванюк 1526

Нетішинський пенсіонер виграв грошовий приз від ПриватБанку

У всеукраїнській акції від ПриватБанку для пенсіонерів “Відпочинок без турбот”, яка проводилась з 1 квітня по 30 вересня 2014 року, проведено останній етап розіграшу. Серед власників пенсійних карт, що оплатили карткою покупки від 50 грн, розіграно сертифікат на 5 000 грн і двадцять подарунків по 500 грн. Серед переможців фортуна знов посміхнулсь подолянину, мешканцю м.Нетішин Клещевнікову Іллі Дмитровичу, який виграв грошовий приз 500 грн.

“Приємно здивований таким гарним подарунком. З ПриватБанком працюю дуже давно, можна так сказати із самого початку, як тільки нас перевели на отримання зарплати, - розповідає щасливий переможець. - Раніш я отримував пенсію через інший банк, але в них потрібно було довго оформляти картку, банкоматів і терміналів по місту дуже мало, і ще постійно якісь комісії знімались. А в ПриватБанку все швидко та без комісій. Розраховуюсь карткою постійно та всюди, це ж просто та зручно”.

“Акція “Відпочинок без турбот” - це чудова нагода для пенсіонера розширити світ банківських послуг - скористатися карткою для розрахунків у торгово-сервісній мережі та ще й отримати знижки і бонуси по програмі “Бонус Плюс”, - розповідає Руслан Лишенко, керівник напрямку соціальних програм Південно-Західного регіонального управління ПриватБанку. - Нажаль в період акції наші земляки не виграли жодного сертифікату на 5 000 грн. для подорожі у будь-яку точку світу, але тішить, що троє наших земляків, мешканці Хмельницького, Чемирівців та Нетішина отримали по 500 грн.”

Майже кожен другий пенсіонер, який отримує пенсію через банківські установи у Хмельницькій області, отримує пенсію у ПриватБанку. А це більше 107 тис. клієнтів.

ПриватБанк - найбільший український банк, що обслуговує пенсіонерів. Через його карти та рахунки пенсію отримують 2,5 мільйони українських пенсіонерів, більше 2 мільйонів чоловік користується пенсійними депозитними програмами банку.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Липень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31