clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
18 Лютого 2011 Я 684

Представники Міжнародного валютного фонду (МВФ) не бачать сьогодні жодних передумов для виникнення великих коливань курсу національної валюти України.
Про це заявив голова НБУ Сергій Арбузов під час зустрічі з президентом Віктором Януковичем.
Зокрема, на зустрічі обговорювалися питання функціонування банківської системи держави, її розвиток, а також результати зустрічей представників НБУ та МВФ.
За словами Арбузова, представники МВФ позитивно оцінюють стан виконання українською стороною умов меморандуму між Україною та Міжнародним валютним фондом. "Були обговорені і питання монетарної політики НБУ. МВФ визнав, що Національний банк має всі необхідні інструменти для відпрацювання питань, які є найважливішими", - сказав голова НБУ.
Говорячи про оцінку представниками МВФ готовності Національного банку України і надалі виконувати умови меморандуму, а також нинішнього стану банківської системи і стабільності української валюти, Арбузов відзначив: "МВФ задоволений виконанням Україною всіх умов меморандуму, монетарною політикою та курсоутворенням НБУ".

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Січень 2020>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31