clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
21 Червня 2018 РПЛ 185

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Ляшко допоможе знайти кошти на ремонт школи на Хмельниччині
Олег Ляшко пообіцяв вибити кошти на ремонт Чемеровецької школи №2, що на Хмельниччині. Під час робочої поїздки в область лідер Радикальної партії відвідав навчальний заклад, де поспілкувався із цьогорічними випускниками та викладачами.

«Директор мені повідомив, що потрібен ремонт школи. Будемо допомагати, щоб цей навчальний заклад був найкращий і діти отримували найцінніше – знання. Крім того, ми добиваємося підвищення зарплат вчителям. Для нас це дуже важливо, адже педагоги душу й серце вкладають в дітей – в наше майбутнє», - наголосив лідер РПЛ.

Крім того, високі зарплати зупинять молодь від міграції за кордон у пошуках роботи, переконаний Олег Ляшко.

«Ми боремося за високі заплати, щоб по закінченню ПТУ чи вишу молодь не стояла з дипломами на базарі або не шукала кращої долі в Польщі чи Португалії. Ми хочемо сильну країну. Ключ до цього – економічне зростання. Будуть заводи, фабрики, підприємства, агропереробка в селі – буде сильна країна!», - підкреслив політик.

Олег Ляшко поділився зі старшокласниками секретами свого успіху.

«Без блату та мішка грошей важко чогось досягти. Але я – живий приклад того, що реалізувати себе в житті можна. Я виріс в дитячому будинку та інтернатах і бачите, ким став. І це завдяки вірі в себе та власні сили. Я знаю ваші проблеми і як їх вирішити – відновити економіку, повернути мир та дати роботу і зарплату українцям», - дав настанови Ляшко молоді.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Лютий 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28