ye-logo.v1.2

Родинам загиблих захисників з Хмельницького передали державні нагороди

Суспільство 3084
Загиблих захисників з Хмельницького вшанували державними нагородами
Загиблих захисників з Хмельницького вшанували державними нагородами. Фото: Хмельницької ОВА

Вшанували пам'ять п'ятьох полеглих українських воїнів.

П'ятьох загиблих захисників з Хмельницького вшанували державними нагородами. Родинам полеглих воїнів їх передав начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Cергій Тюрін.

Як повідомляють в пресслужбі Хмельницької ОВА, відповідно до Указів Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденами «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено:

Зіменка Максима Руслановича (посмертно). Молодший сержант Максим Зіменко – хмельничанин. В перші дні війни він став на захист України. Життя захисника обірвалося 9 лютого 2023 року на Луганщині. Йому було 33 роки…

Ткачука Руслана Олександровича (посмертно). Хмельничанину Руслану Ткачуку було 38 років. Герой загинув 4 травня під Бахмутом Донецької області.

Медаллю «За військову службу Україні» нагороджено:

Мельника Олега Володимировича (посмертно). Хмельничанин Олег Володимирович присвятив прикордонній службі 26 років. 13 березня 2022 року в Яворові стало для Олега вічністю.

Галкіна Олега Олександровича (посмертно). Воїну був 41 рік. У травні 2023 року був мобілізований до лав Збройних Сил України. Проходив військову службу на посаді навідника в складі окремої аеромобільної бригади десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Захисник загинув 1 серпня 2023 року на Луганщині

Медаллю «Захиснику Вітчизни» нагороджено:

Шухарева В'ячеслава Юрійовича (посмертно). На захист країни воїн став добровільно на початку повномасштабного вторгнення, у квітні 2022 року. Служив сапером в окремій механізованій бригаді. Воїн загинув 12 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку.

Посмертні нагороди захиснинів передали їх родинам. Фото: Хмельницької ОВА

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую